Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
Listopad 20, 2016
Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy
Oprawa wizualna uroczystości weselnych
Listopad 23, 2016

Deski tarasowe Twinson

deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe

Jak sprawić, żeby taras albo loggia wzbudzały zachwyt gości i zarazem były bardzo komfortowe? Wystarczy „położyć” deski wykonane z materiału kompozytowego Twinson, które mają cechy tradycyjnego drewna i PVC. W Internecie można szybko je znaleźć wpisując, m in. wyrażenia „deski tarasowe twinson sklep” bądź „twinson deski sklep internetowy”. Wytworzone są z wysokiej jakości surowców, posiadają estetyczny styl oraz będą służyły przez wiele lat.

Czym charakteryzuje się technologia Twinson?

Bezobsługowe deski tarasowe Twinson to pewność długiego eksploatowania, funkcjonalności i pięknej oprawy zielonego dachu oraz jakiegokolwiek innego miejsca „odkrytego”, które jest zespolone z domem. Sprzedawcy dają 25 – letnią gwarancję na korozję biologiczną, jest niepodatny na powstawanie zabrudzeń i w ogóle nie należy go dodatkowo wykańczać. Przez długie lata zatrzymuje pierwotny wygląd drewna z jednoczesnym utrzymaniem właściwości PVC. Warto dostrzec, że szczególnie w okresie, kiedy jest bardzo ciepło, na tarasie, loggii czy zielonym dachu pojawia się zatrzęsienie insektów, które mogą spowodować na nim mnóstwo szkód. Deski bezobsługowe Twinson są i na ten czynnik wytrzymałe. W ogóle nie kruszeją, nie mają negatywnego wpływu na przyrodę, są wodoszczelne i nietrudne w utrzymaniu. Ponadto nie wymagają profesjonalnych narzędzi w trakcie kładzenia. Może je więc przymocować każdy z nas. Charakteryzują się ponadto niezwykłą twardością, posiadają antypoślizgową powierzchnię i niedostrzegalne moduły łączące, za pomocą których nawierzchnia, np. przydomowego ogródka jest perfekcyjnie gładka (bez rozszczepień, śrub albo drzazg). Poszczególne warianty desek różnią się wielkością (z dyletacją), dopracowaniem i odcieniem. Co ważne – po montażu nie trzeba ich również impregnować. Idealnie wkomponowują się zarówno w awangardową, jak i tradycyjną architekturę. W zimne dni deski kompozytowe Twinson powodują odczucie ciepła, a gdy jest gorąco wcale nie nagrzewają się. Można zwyczajnie przechodzić po nich gołymi stopami nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Jeśli zatem dążymy do tego, ażeby nasz balkon, taras albo loggia prezentowały się efektownie oraz zarazem były funkcjonalne, to powinniśmy zainwestować właśnie w tę technologię.

Który model wybrać?

Do wyboru mamy cztery typy desek kompozytowych: deski O-Terrace, O-Terrace+, Maxi i Massive. Wszystkie posiadają: odporność na grzyby, próchnicę, na zanieczyszczenia i elektryzujący styl. Są również w pełni nieszkodliwe dla środowiska (można je w 100% zutylizować) i można je wykorzystać w domkach jednorodzinnych. Deska O-Terrace+ i Massive można zastosować na powierzchniach komercyjnych (sklepowych czy restauracyjnych) oraz w miejscach użyteczności publicznej. Posiadają z dwóch stron wygładzony albo mały ryfel, zaś wybrać można lagry aluminiowe albo wykonane z drewna. O-Terrace+ jest wyposażony – w odróżnieniu do pozostałych desek – ryfel po jednej stronie w formie fali. Modele O-Terrace i Maxi posiadają duży albo niewielki ryfel, natomiast do wyboru są legary aluminiowe oraz wykonane z drewna. W opcji O-Terrace poza tym – legary PVC. W modelach Twinson O-Terrace i Terrace Maxi klient może zdecydować się na dwa wzory wykończeniowe: listewką aluminiową albo listwą Twinson. Model Massive doskonale sprawdzi się na płaszczyznach o wyszukanych kształtach. Deski są odpowiednio przycięte i w ogóle nie trzeba ich przysłaniać listewkami.

O doborze tanich desek tarasowych twinson najlepiej pogadać ze specjalistą, inaczej kimś, kto wcześniej je albo mocował samodzielnie albo posiada o nich przydatną wiedzę. Należałoby też zaczerpnąć z wytycznych ujętych na stronach internetowych o deskach Twinson, przykładowo z blogów albo ofert sklepów. Przede wszystkim po to, żeby rzucić okiem jak konkretnie poszczególne warianty wyglądają, ile kosztują i który kolor szczególnie by nam odpowiadał.

Gdzie można kupić deski tarasowe Twinson?

Przede wszystkim w sklepikach internetowych i stacjonarnych z artykułami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Dobrze jest, jeśli obsługuje nas znawca, który dobierze odpowiednie dla nas rozwiązanie. Oprócz samej deski trzeba zakupić podkłady tarasowe (konstrukcyjne, montażowe), aluminiowe profile „początkowe”, aluminiowe profile wykończeniowe (narożny, przykrywający), listwy wykończeniowe, profile kompozytowe (kątownik peryferyjny), łączniki do desek, stalowe narożniki, wkręty do uchwytów końcowych, zaczepy finalne, zaślepki do desek z adaptorami oraz roztwór do oczyszczania. W najtańsze deski tarasowe twinson powinniśmy się „wyekwipować” wtedy, gdy sklep internetowy bądź stacjonarny posiada w swojej ofercie ciekawe promocje. Zawsze jednakże patrzmy na opłatę brutto, nie zaś netto. Poza tym zobaczmy, czy drewno zastosowane do otrzymywania desek powstaje z trwale zagospodarowanych europejskich zasobów leśnych i ma atest PEFC. Co do tonu, to możemy wybrać orzechowy, popielaty, stalowy, morelowy, korzenny brąz, grafitowy, leszczynowy i czekoladowy. Ich barwa po zamontowaniu może ulec subtelnym modyfikacjom, ale po paru miesiącach się równoważy. Większość sklepów posiada w swojej ofercie nieodpłatne próbki, przy użyciu których mamy szansę sprawdzić jak faktycznie artykuł wygląda. Z reguły powinniśmy wypełnić przystępny formularz na stronie lub umówić się telefonicznie z biurem.

Dodatkowe informacje znajdują się pod linkiem – twinson deski sklep internetowy

Strona używa cookies
Ok