Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
18 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka poliuretanowa – nowa forma izolacji ciepła
22 października, 2016

Naprawa, serwis i przestrajanie telewizorów

Serwisowanie telewizorów w Łodzi naprawa ustawianie programów

Profesjonalne usługi serwisowania telewizorów w Łodzi i okolicach

Dlaczego właśnie naszej firmie można zaufać?

Proponujemy fachowe usługi w dziale naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP w obrębie Łodzi i w miasteczkach sąsiedzkich. Zajmujemy się głównie naprawą telewizorów przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i mnóstwo innych. Na terenie Łodzi można liczyć na bezpłatny dojazd fachowca. Należy wnikliwie zaznajomić się z listą naszych usług, gdyż nie wszystkie usługi mogą być zrobione na miejscu. Poważniejszych napraw dokonujemy w naszej pracowni. Usługobiorcy spoza Łodzi, np. z Poznania, ze Stolicy czy Krakowa, mogą skorzystać z niewygórowanych cen naszego dojazdu. Zamawiamy jedynie oryginalne elementy zamienne do telewizorów, ponieważ wszelkie „imitacje” mogą po prostu nie pasować względnie działać, jednakże wyłącznie przez nadzwyczaj krótki czas. Zdarza się, że to właśnie one wywołują usterkę urządzenia RTV. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest realna do spełnienia u Zainteresowanego, to gwarantujemy, iż nasi fachowcy wykonają ją 24 h. W przypadku gdy telewizor będzie domagał się niemałej konserwacji, okres ten zostanie trochę wydłużony. Usługobiorca będzie o wszystkim dobrze przez nas powiadomiony podczas poszukiwania dysfunkcji.
U nas Klient rozlicza się dopiero za właściwe i terminowe wypełnienie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie daj się wrobić „kanciarzom”, osobom, które wolą zarobić za samo „sprawdzenie” uszkodzonego telewizora. Każdy Zainteresowany bierze od nas paragon po skończeniu zlecenia. Gwarantujemy umiarkowane opłaty: za serwis telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki naszej firmie Zainteresowani oszczędzają mnóstwo czasu, który zazwyczaj musieliby przeznaczyć na szukanie dobrej firmy po wizycie takiego oszusta oraz pieniądze.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Oferujemy zrealizowanie dwóch wariantów napraw telewizorów: w lokalu u Usługobiorcy oraz w naszej profesjonalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi obejmuje: serwis telewizorów kineskopowych, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie kolejnego telewizora wraz z dodatkowymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów oraz nastawienie wszystkich programów tv kablowej. Zaś do napraw przeprowadzanych w pracowni włącza się poważniejszą reperację telewizorów LCD, plazmowych oraz LED. Tutaj posiadamy wszystkie konieczne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym konserwacja tak nowoczesnego urządzenia rtv jest osiągalna w niedalekim terminie. Ważniejsze naprawy trzeba uprzednio z nami ustalić ponieważ mogą trwać one dłużej – zwłaszcza, jeśli będą konieczne części wymienne z hurtowni albo ze sklepów elektronicznych. Interesant chcący przywieźć osobiście telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie przyłączyć do niego pilot i stopkę (nie są potrzebne kable zasilające oraz opakowanie). Nasza propozycja zawiera także przestrajanie sprzętu. Telewizja analogowa została bezpowrotnie wyłączona z codziennego zastosowania. Pomimo opcji odbioru obrazu w postaci cyfrowej, sporo osób ciągle nie przestroiło swoich starszych telewizorów. Dzięki nam zaadaptowanie urządzenia rtv odbędzie się natychmiastowo, fachowo oraz w przyjemnej atmosferze. Nie stanowi dla nas problemu przestrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy oraz funkcjonują w systemie PAL (w standardzie fonii NICAM lub DK). Telewizory inne niż LCD, LED czy plazmowe możemy w prosty sposób przerobić, m.in. zamieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Usługi napraw telewizorów przez 24h

Na wszystkie przeprowadzone usługi, tj. unowocześnienie telewizora LCD i serwis odbiornika plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Może ona obejmować czasod sześciu miesięcy do roku. Jeżeli zdarzy się ponownie ta sama dysfunkcja, to wyrównamy koszty przeznaczone na jej wyeliminowanie. Z naszą firmą każdy Odbiorca dysponuje możliwością negocjacji opłaty indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeżeli chcecie Państwo zamówić konsultację domową, prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio – najlepiej telefonicznie. Dojeżdżamy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Arturówek, osiedle Księży Młyn, osiedle Dąbrowa, osiedle Brus, osiedle Charzew, osiedle Mania, osiedle Kowalszczyzna, osiedle Mileszki, osiedle Młynek, osiedle Grembach, osiedle Nowosolna, osiedle Radiostacja, osiedle Radogoszcz, osiedle Jagodnica, osiedle Jagiełły, osiedle Stare Chojny, osiedle Julianów, osiedle Sąsieczno, osiedle Stoki, osiedle Wiskitno A – Las, osiedle Żubardź czy osiedle Żabieniec. Oferujemy również usługi z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki i jedynie w naszej firmie znajdziecie innowacyjne mierniki grubości lakieru.

Dla wielu przedsiębiorców motywacji do prowadzenia działalności gospodarczej dostarczają zadowoleni Klienci – Svetlana Gudkova

Więcej informacji można uzyskać klikając w link Serwis telewizorów

Strona używa cookies
Ok