Szkolenie bezpiecznej jazdy
Luty 10, 2015
Najlepszy DJ na imprezy
Marzec 28, 2016

SeedArt to specjaliści w kwestii projektowania ogrodów. Tworzone przez nas projekty charakteryzują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Wykorzystujemy nietuzinkowe koncepcje i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to profesjonalizm w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów dla każdego

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Najpierw zapoznajemy się z preferencjami naszych Klientów, aby w dalszym kroku móc dopasować do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, zrobiony przez nas ogród charakteryzuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością. Przy projektowaniu ogrodów bierzemy pod uwagę takie elementy jak umiejętności i możliwości czasowe, wykorzystanie przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz preferencje Klientów. Dokładne pomiary i dokładna analiza kondycji podłoża i poziomu nasłonecznienia działki umożliwia nam zaprojektowanie ogrodu, który będzie idealnie pasował do Państwa gustu.

Prace ogrodowe

W trakcie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, Używając specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i dokarmimy glebę w potrzebne składniki odżywcze. Na gotowym terenie mamy możliwość stworzenia takich elementów ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Budowane przez firmę ogrodniczą SeedArt dekoracje ogrodowe opierają się na naturalnych materiałach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Budujemy także całościowe instalacje wodne, które znacznie upraszczają pielęgnację roślin w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od początku do końcai to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników przy domach i w przestrzeni publicznej

Nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładanie trawników. Możemy stworzyć dla Państwa piękny i głęboko zielony trawnik w dowolnym miejscu– przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Sami dobieramy mieszanki traw, które najlepiej urosną na danym terenie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Z kolei trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Kostka brukowa – idealna nawierzchnia dla Ciebie

Kostka brukowa to surowiec, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Nasza firma ogrodnicza jest specjalistą w projektowaniu i tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i właściwie dostosować kolor do otoczenia. Stworzymy dla Państwa nawierzchnie z kostki brukowej, takie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, polegające na podlewaniu, nawożeniu i przycinaniu roślin w ogrodzie. Dodatkowo zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, oraz chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc w zakresie pielęgnacji ogrodu.

Posiadamy maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakościusługi ogrodnicze. Bogata wiedza na temat roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny terenu wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. W pełni zaangażujemy się w prace nad Twoim ogrodem

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą możemy określić Twoje potrzeby i znaleźć dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Zrealizujemy Twoje sny o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Zawsze staramy się o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest nietypowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – projektowanie ogrodów Toruń

Strona używa cookies
Ok