Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Jak najlepiej podróżować po Gdańsku – taxi, rower czy kolejka?
Wrzesień 6, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Escape room – pokój pełen tajemnic
Wrzesień 8, 2016

Skorzystaj z oferty wyjątkowych dywanów w nowoczesnym stylu

Dywany dziecięce wełniane nowoczesne online

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych

W tym momencie posiadamy pełen wybór nowoczesnych dywanów, które są produkowane przy użyciu takich technologii, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe i BCF. Dywany nowoczesne pierwszego rodzaju są wykonane z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej cieplnie. Taka dzianina składa się z dwóch zapętlonych ze sobą nitek. Na ostatnim odcinku prac fryzuje się je, zaś podszycie wycina ręcznie. W kolekcji odszukają Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Rozmiar modernistycznego dywanu rodzaju Fryz może wynosić od 67×67 cm do 280×370 cm. Następny gatunek dywanów nietradycyjnych zrobiony jest za pośrednictwem metody heat-set, w konsekwencji podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Tworzone są w Turcji, zatem wyróżniają się niezwykłą jakością oraz ciekawym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o wzorach klasycznych, jak i tych z powycinanymi rysunkami. W tej chwili posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Unikalną fakturą i niespotykaną solidnością cechują się niebanalne dywany sznurkowe. Wyplatane są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne zużywanie. Poza tym są wygodne, proste w sprzątaniu oraz co znaczące – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są wyrabiane przy użyciu urządzeń Inaczej ujmuje się je jako „dywany przycinane”. Charakteryzują się się urzekającymi wybarwieniami oraz doskonałą solidnością na wycieranie. Podstawowym surowcem, z jakiego wyrabia się takie dywany, jest polipropylen.

Coś dla najmłodszych, czyli dywany z bajkowego świata

W naszej ofercie nie może zbraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają uskuteczniać dwa zadania – być idealnym wystrojem sypialni i edukować. Stąd dywany dla najmłodszych dostępne są w przeróżnych opcjach kolorystycznych, posiadają „namalowane” postaci z baśni, zaś w typach wychowawczych – zabawy planszowe, drogi, dworek, i puzzle. Wszystkie są tworzone zgodnie z kryteriami otrzymywania dywanów dla dzieci. Toteż mają wszystkie konieczne certyfikaty bezpieczeństwa. Aktualnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky i SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia zastosowanie głębokich, żywych, urozmaiconych barw. Pojedyncze dywany mogą wizualizować pałac, drogę w mieście, odciski palców, aleję uformowaną z kredek bądź grafiki abstrakcyjne. Dywany dla dzieci z rodzaju FUNKY to m.in. dywany posiadające grafikę artystyczną oraz bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można wybrać dywan z motywem roślinnym, z samochodem wyścigowym, w motylki albo z jezdnią. Dywany dziecięce są bardzo dobrą opcją w stosunku do standardowych, domowych rozrywek. Dzięki nim Państwa pociecha na pewno nie będzie się nudzić!

Ekskluzywne dywany wyprodukowane z wełny owczej i Nowozelandzkiej

Proponujemy Państwu najszlachetniejszej jakości dywany wełniane, które sprawdzą się nie tylko w sypialniach u osób z różnorakiego typu alergiami. Idealnie współgrają z wieloma miejscami, albowiem mają nowoczesne wzornictwo oraz delikatne, naturalne, ciepłe tony. Dokonywać wyboru można spośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wykonane są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie pasować praktycznie do któregokolwiek pomieszczenia. Owcza wełna jest delikatna, miła w dotyku oraz dostarcza ciepło. Nie musicie Państwo zatem obawiać się w chłodne, bądź zimne dni, mało przyjemnego odczucia dywanu pod stopami w jesienny poranek. Podszycie ma grubość 7 mm oraz jest niepodatne na ścieranie oraz nieskomplikowane w utrzymaniu czystości. Dywany tego typu wykonywane są przez krajowego (dokładnie białostockiego) wytwórcy – Angella S. A. Co niezmiernie ważne – są niewrażliwe na działanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są produkowane z niebarwionej wełny owczej, a kolorystyka bazuje na odcieniach jasnych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są wyrabiane ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz wyróżniają się nadzwyczaj eleganckimi odcieniami. Uatrakcyjnią dowolne współczesne pomieszczenie. Angella FOLK to dywany wyplatane maszynowo za pomocą techniki Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu prestiżowych wystawach i targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny i 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji wyróżnia się klasycznym, etnicznym układem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN stworzone zostały w 100% z czystej wełny przy użyciu metody wyplatania Wilton. Wielkość podszycia wynosi 8 mm, a waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja wyróżnia się: preparacją antymolową, imponującym wytłumianiem hałasów w mieszkaniach i jest wysoce odporny na zapalenie. Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS posiadają wzorek znany od lat. Wytworzone zostały w 100% z wełny naturalnej niebarwionej.

Więcej informacji na stronie sklepu: Dywany nowoczesne

Strona używa cookies
Ok