kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Pomoc prawnika w sprawie nękających firm windykacyjnych
30 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie wesel
17 maja, 2017

Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Uroczystość weselna jest szczególną ucztą rodzinną, jaka powinna trwale pozostać w pamięci wszystkich przybyłych gości. Bardzo dobrze by było w przypadku, gdyby przywoływała jedynie miłe skojarzenia. Każda para z kilkuletnim stażem marzy o cudownym, gustownym i fascynującym weselu. Zatem takim, na którym goście będą doskonale się bawić z przestrzeganiem zasad dobrego stylu i smakiem do białego rana.

Bezalkoholowe wesele i zabawa do białego rana

W obecnym czasie nieprzerwanie oglądamy informacje faworyzujące napoje wysokoprocentowe, tytoń oraz różne inne używki, przykładowo afrodyzjaki. Niejednokrotnie młode osoby planując wesele chcą zadowolić wszystkich, zaś jedyną opcją jest alkohol. Gdy go wypijamy wszystko jest poza nami oraz nie drażnią nas już nieprzychylne przytyki teściowej, hałas najmłodszych gości i fetor papierosów unoszący się nad nimi (pomimo iż sami w ogóle nie palimy). Dj na wesele, wymyślne dania, różnego typu niespodzianki i miła atmosfera – to wszystko w gruncie rzeczy wystarczy. Abstynencja na tych ucztach zdarza się wyjątkowo rzadko, lecz od pewnego czasu kilkanaście par zaczęło popierać wspomniany zwyczaj. Z jednej strony – z uwagi na przedszkolaki, które po prostu nie mogą widzieć krewnych pod wpływem silnych alkoholi, zaś z innej strony – jest to objaw dojrzałości i odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, w sumie nie tylko uczęszczających do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „fajna impreza nie zależy od sumy wypitego spirytusu” albo „nie potrzeba napojów wysokoprocentowych, żeby doskonale biesiadować”. W przypadku ceremonii weselnych jest to o tyle wyjątkowe, gdyż w Polsce nadmienione okazje od pokoleń były sowicie zakrapiane. Osoby, jakie zdecydowały się aktualnie na wesele bez alkoholu nierzadko słyszały nieprzychylne docinki, rezygnację z uczestnictwa w imprezie lub słowa „jak to bez alkoholu?”. O ile zaproszenie kompetentnego wodzireja na wesele wcale nie jest niczym ekstrawaganckim, to nieobecność trunków – już tak.

DJ na weselu bezalkoholowym

Odpowiednie wesele to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy i melodia dostosowana do gustów zaproszonych osób. To naturalnie on ustala scenariusz uroczystości oraz wymyśla rozmaite niespodzianki. Na przyjęciu weselnym bez alkoholu jest wprost nieodzowny. Profesjonalny DJ to obietnica doskonałej zabawy chociażby przez trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego główne obowiązki? Poza tym, iż jest odpowiedzialny za skomponowaną muzykę, to jakiekolwiek przedsięwzięcie powinno koniecznie być przez niego odpowiednio wcześnie zapowiedziane oraz przeprowadzone. Każdy odwiedzający ma się dobrze bawić, chociażby ten szczególnie skromny. Praca wodzireja rozpoczyna się często od oznaczenia gościom ich krzeseł, natomiast następnie – jednocześnie z innymi zdarzeniami – razem śpiewa z zaproszonymi osobami, uczy ich tańca, prowadzi wielorakiego typu animacje. Wszystko to prowadzi w sposób komiczny, lecz bynajmniej nie niewłaściwy. Wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, szczególnie na ceremoniach bez napojów z alkoholem. Trzeźwi uczestnicy niemało wymagają i to przez bardzo długi czas w porównaniu do tych, którzy prędko na samym wstępie uroczystości są pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów z alkoholem w niektórych przypadkach może odbyć się sporo klasycznych uroczystości, m. in. wieczory panieńskie narodziny dziecka, rocznice ożenku. Zamiast wydawać środki na „gorzałkę”, białe wino oraz szampana, można wykazać się odrobinę lepszą pomysłowością. Wieczór panieński czasem może ciągnąć się nawet parę dni, zaś podczas potańcówki Panna Młoda jest uczona do wypełniania roli doskonałej małżonki. Taki stan rzeczy tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas których w ogóle nie muszą świętować prawie nagie tancerki. Uroczystości i spotkania bez napojów z alkoholem są znakomitą alternatywą szczególnie dla tych realizowanych w konwencjonalnym stylu. Często Mężczyźni mówią, iż pragną bawić się doskonale na urodzinach, zaś nie tylko dzień później chwalić się kolegom ile maksymalnie udało im się wysączyć alkoholu. Napój wysokoprocentowy służy przede wszystkim do tego, żeby „zakrywać” istotne rzeczy, przykładowo brak doświadczania satysfakcji ze zdarzenia, przywiązania do najbliższych (lub generalnie więzi społecznych) lub ujemnego postrzegania egzotycznej kultury. Często ludzie nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bo nie mają funduszy na dostateczną ilość alkoholu oraz w gruncie rzeczy nie rozumieją prawdziwego powodu owego zdarzenia. Wcale nie chodzi tutaj z pewnością jedynie o napoje wysokoprocentowe, ponieważ nakładów związanych ze ślubem i weselem jest znacznie więcej.

Wesela, imieniny i różne inne domowe zabawy bez kropli alkoholu nie odróżniają się właściwie niczym od owych klasycznych. W określonym miejscu zapewnia świetną muzykę wybitny DJ, na twarzy uczestników imprezy przeważają uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy w obłokach, matka i ojciec jednej i drugiej strony trwają przejęci. W zasadzie nie ma oszałamiającego alkoholu, przez jaki zazwyczaj owe miłe chwile uciekają w zapomnienie i zastępuje je wściekłość, brak wrażliwości, uszczypliwość oraz bójki zaproszonych gości.

Jeżeli planujesz dowiedzieć się o wiele więcej, wejdź tutaj – DJ Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok