Malowanie bawialni i sal zabaw dla dzieci
Malowanie bawialni i sali zabaw – inspiracje
Listopad 19, 2017
Okna i drzwi dla Twojego domu
Okna i drzwi do domu
Grudzień 16, 2017

Eventy związane ze sportem niejednokrotnie wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców. Śledzą oni rozgrywki na żywo, także telewizyjne kanały sportowe cieszą się dużą popularnością. Wielu kibiców przerzuca się na obserwowanie rozgrywek za pomocą social media. Sport wzbudza silne wrażenia: wspieramy naszego ulubionego zawodnika, w skupieniu śledzimy wyniki rozgrywek, cieszymy się, gdy wygrywają najlepsi. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że osoby zajmujące się organizacją wydarzeń sportowych dążą do tego, żeby jak najlepiej wypromować te wydarzenia.

Kluczowe punkty udanego wydarzenia sportowego

Przeanalizować należy masę czynników. Istotne znaczenie ma lokalizacja. Kibice muszą bez problemu dotrzeć na interesujący ich obiekt sportowy. Osoba zajmująca się organizacją powinien zagwarantować bezpieczeństwo nie tylko samym sportowcom, ale także widzom. Kluczowy jest prezenter sportowy, to on pobudza do wspierania zawodników czy podaje szczegółowe informacje dotyczące wyniku czy danego sportowca. Nie mniej ważna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każda impreza sportowa musi mieć dopracowaną oprawę, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Pierwszorzędne znaczenie ma sposób oświetlenia i prezentacja znaczących informacji w graficznej formie, dlatego niejako niezastąpione są wszelkiego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w aranżowaniu licznych elementów boiska, sceny, czy mety.

Nieograniczona ilość zastosowań – telebimy i banery LED

Zastosowanie ekranów, telebimów LED daje wiele rozwiązań organizatorom. Na rynku dostępne jest wiele wersji sprzętu LED. Mogą być one wykorzystane na boiskach różnego typu. Kluczowe znaczenie ma dopasowanie telebimu do wielkości sali, odległości widzów od kluczowego miejsca spotkania. Wpływa to na bezproblemowe śledzenie zmagań sportowych. Telebimy, ekrany i wszelkie banery LED muszą być dostosowane do miejsca, w którym będą używane. Duże znaczenie ma stopień jasności ekranu, powinien on różnić się w zależności od zastosowania wewnętrznego lub zewnętrznego sprzętu. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązaniach sprawia, że warunki atmosferyczne nie są problemem. Telebimy LED będą spełniały swoją funkcję niezależnie od pogody. Ekrany łączy się modułowo, daje to wiele możliwości a dzięki temu wydarzenia sportowe stają się rozpoznawalne. Z całą pewnością docenią to sami sportowcy i kibice.

Telebimy i ekrany LED – moc możliwości

Osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych pośród tak szerokiej gamy produktów z całą pewnością znajda, coś co będzie pasowało do charakteru wydarzenia. Najpopularniejsze są telebimy LED. Składają się one z oddzielnych modułów,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Ciekawym patentem są kurtyny LED. Są one bardzo dostosowujące się do konstrukcji, dzięki temu można z nich tworzyć dowolną instalację. Można się nimi posłużyć do wykonania tła sceny, czy dowolnego elementu scenografii. Je też kategoryzuje się na te do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ekrany ledowe wykorzystuje się do wyznaczania granic boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są do tego usztywnione, nie uszkodzi ich piłka, ani przypadkowo wpadający na nie zawodnik. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W każdej rozgrywce drużynowej niezbędna jest tablica z wynikami. To z nią złączone są najgorętsze emocje. Wykorzystanie tablicy LED sprawia, że wynik nie tylko będzie bardzo dobrze widoczny i odpowiednio wyeksponowany.

Telebimy i banery LED – znaczenie marketingowe

Zdobywanie sponsorów ma istotne znaczenie w czasie przygotowywania każdego eventu sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy impreza będzie miała okazje zaistnieć w sportowym świecie. Najczęściej przedsiębiorstwa wspierające tego typu wydarzenie oczekują, że symbol ich firmy będzie właściwie zaprezentowane. Do realizacji tego celu można wykorzystać ekrany LED. Dają one większe pole manewru niż zwykły baner, czy inne statyczne formy. Firma sponsorująca może zaprezentować spot reklamowy, a taka forma przekazu wpływa na uwagę widza.

Ekrany LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnych ekranów LED to świetna lokata dla przedsiębiorstw lub instytucji, które bardzo często będą z nich korzystać systematycznie. Z całą pewnością powinni się nad tym zastanowić właściciele hal sportowych. Dobrze jest zainwestować w ekrany dobrej jakości, o perfekcyjnym nasyceniu kolorów. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Przy zakupie dobrze jest upewnić się, że będziemy mogli liczyć na pomoc także po okresie gwarancyjnym. Osoby zajmujące się organizacją imprez sportowych, które nie nie są organizowane często, mogą wypożyczyć telebimy i banery LED. Najczęściej takie usługi oferują sami wytwórcy. Dodatkowo zapewniają oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED obejmuje transport, podłączenie sprzętu, i jego konfigurację.

Przygotowanie eventu sportowego to ogromne wyzwanie logistyczne. Zadbać trzeba o wiele aspektów : uczestników, kibiców i całą otoczkę tego typu eventu. W czasie takich imprez ekrany LED są niezastąpione. Wykorzystuje się je do prezentacji wyników, wszystkich zbliżeń na boisko, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także mogą być wyposażone w ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, żeby nie uległy zniszczeniu. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to ogrom pomysłów na dostosowanie przestrzeni przy boisku, czy obok toru wyścigowego. Koniecznie trzeba zdecydować się na najwyższej jakości sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Banery LED na każdą okazję —-> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

 

Strona używa cookies
Ok