kursy i szkolenia dla kierowców pogotowia ratunkowego kursy na pojazdy uprzywilejowane Toruń
Kierowca ambulansu – uprawnienia, kursy, zagrożenia
Marzec 14, 2017
Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry
Precyzyjne technologie usuwania cellulitu
Marzec 16, 2017

Bezpłatna wizytówka w katalogu dla Twojej firmy

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W dobie nieustannie rozwijanych algorytmów co raz trudniej jest wynaleźć idealny sposób na efektywne pozycjonowanie stron internetowych. W ciągu roku Google wprowadza około 500 modyfikacji do swoich algorytmów, co podwyższa precyzję indeksowania stron www. Jeszcze kilka lat temu jedną z najlepszych strategii pozycjonowania było katalogowanie stron. A jak dziś prezentuje się mechanizm dodawania stron do katalogów z pozycji zaktualizowanego algorytmu Pingwin? Pokażemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Klientów, że bezpłatna wizytówka w katalogach internetowych to ciągle znakomite rozwiązanie na uzyskanie wartościowych linków, no i oczywiście wysokiej pozycji w Google. Zobaczcie zatem jak darmowy katalog firm może wpływać na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Czym jest darmowy katalog firm?

Na początku zacznijmy od tego, czym tak właściwie są darmowe katalogi firm. Są to proste strony www o nieco nietypowej misji, jaką jest przechowywanie najbardziej kluczowych wiadomości o przedsiębiorstwach funkcjonujących w naszym kraju, jak i za granicą. W poszczególnym katalogu firm przechowywane są tysiące bezpłatnych wizytówek opisujących między innymi typ przedsiębiorstwa i wysyłające do samej strony głównej konkretnego przedsiębiorstwa. Darmowa wizytówka w katalogu firm ma zazwyczaj funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy mamy możliwość oprócz danych związanych z kontaktem publikować także najważniejsze frazy kluczowe. Popatrzmy w tym momencie jak prezentuje się mechanizm dodawania wpisu o swojej firmie do bezpłatnego katalogu. Na starcie musimy dopasować kategorię tematycznie powiązaną z aktywnością naszej firmy. Mamy także swobodę doboru pasującej podkategorii. Następnie podajemy adres witryny www swojej firmy z obowiązkowym http:// na początku. Zostanie stworzony dla nas unikatowy formularz, który należy starannie wypełnić. W tym momencie możemy wybrać kilka metod – dodać wizytówkę gratis (pojawi się w zbiorowych wynikach) lub uiścić opłatę za wyróżnianie wizytówki (wtedy będzie ona wyemitowana na stronie startowej katalogu). Pragnąc nagrodzić zarządcę katalogu masz szanse ulokować na swoim portalu odnośnik zwrotny. Jest to jednak alternatywne działanie.Po wszystkim wystarczy kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i zaczekać na zgodę moderatora. Gratisowa wizytówka w katalogu firm to dobry sposób na otrzymanie wartościowego linku do swojej strony. Dobrze, sprawdźmy teraz, jak dodawanie do katalogów wpływa na mechanizm pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Przedstawimy Ci teraz przykład jednego z naszych Klientów, który kupując usługę dodania bezpłatnej wizytówki, polepszył pozycję swojej strony internetowej w Google, zdobywając kilku nowych Klientów w każdym tygodniu. Pan Piotr dodał swoją wizytówkę konkretnie 4 miesiące temu. Zgodził się na to abyśmy nadzorowali jego stronę na potrzeby sprawdzenia efektywności katalogowania. Początkowo, nim wpis został zaindeksowany obecność użytkowników na stronie była bardzo mała. Tylko kilka wejść w tygodniu. Po 4 dniach informacja o nowej wizytówce w naszej bazie trafiła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego nieodpłatnego katalogu jest bardzo wysoki, odsyłacz kierujący do strony Pana Piotra został przez roboty Google oceniony jako dość pożyteczny. Przez kolejne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w Google zaczęła się reorganizować. Finalnie po wprowadzeniu darmowej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Klienta ulokowała się na 20 miejscu. Wcześniej obejmowała pozycję 32 przez prawie rok, więc był to relatywnie pokaźny skok.To nie był jednakże koniec naszej współpracy. Pan Piotr był tak bardzo usatysfakcjonowany z pierwszych skutków, że zechciał zainwestować w promowaną wizytówkę. Taki wpis w naszym katalogu kosztuje wyłącznie 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. To wystarczyło, że strona www Pana Piotra zaindeskowała się na 1 stronie organicznych wyników wyszukiwania, a dosłownie na 8 pozycji. Spowodowało to, że ilość Klientów zafascynowanych usługami Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z przytoczonego przypadku można wywnioskować dwie kwestie – dodawanie stron do bezpłatnych katalogów to nadal doskonały sposób na podwyższenie pozycji strony w rankingu Google, a także atrakcyjna odmiana reklamy internetowej.

Zalety bezpłatnego katalogu firm

Czemu dobrze jest zdecydować się na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu firm? Katalog internetowy wykonany przez naszą agencję to moderowany i wciąż modyfikowany spis stron internetowych. i firm działających w naszym kraju. Kilkadziesiąt razy w tygodniu publikujemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji wartość naszego bezpłatnego katalogu stale rośnie. Dodatkowym plusem są skuteczne zabezpieczenia kontrolowane przez naszych informatyków. Strona nie jest ofiarą włamań hakerskich, ani odwiedzana przez nieproszonych użytkowników. Inną korzyścią jest innowacyjna strategia katalogowania. Umieszczanie bogatych w wyrażenia kluczowe , unikalnych wpisów wzmacnia efektywność pozycjonowania. Przykłady naszych Klientów są dowodem na jedno – darmowa wizytówka w katalogu firm to korzystna forma pozycjonowania. Już teraz opublikuj bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji promowania wizytówki w naszym katalogu firm. Zacznij rozwijać swój biznes w sieci!

Strona używa cookies
Ok