Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Pozycjonowanie stron www
20 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
20 listopada, 2016

Lokalizatory GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Zlokalizuj swój samochód za pomocą GPS

Kradzież pojazdu dla rasowego złodzieja jest jak „kaszka z mlekiem” Zanim jednakże to uczyni wypatruje, jaki będzie najbardziej odpowiedni. Najczęściej „węszy” po parkingach, spaceruje po osiedlach i naokoło supermarketów. Jednym słowem – wyznacza auto. Potem obserwuje go przez dłuższy okres, ażeby potwierdzić swoje domysły, że nikt go nie złapie „na gorącym uczynku” podczas dokonywania przestępstwa. Do skradzenia czyjegoś mienia przystaje zazwyczaj po zmroku i zajmuje mu to niestety nie więcej aniżeli 40 sekund. Tak – zaledwie tyle mu potrzeba na to, by wkroczyć do auta, wyłączyć alarm i nim odjechać. Zapewne zostanie pokątnie odsprzedany. Pilnujmy więc nie tylko naszego auta, ale też prawa jazdy, dokumentów rejestracyjnych itp.

Optymalnym rozwiązaniem jest umieszczenie w pojeździe osobnego zabezpieczenia śledzącego. Dzięki niemu będzie możliwy monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę bazuje? Mianowicie ten mechanizm zapobiegawczy kontroluje, gdzie dokładnie jest nasz pojazd przez 24 h na dobę. W dowolnej chwili mamy szansę zobaczyć, czy nie wydarzyło się w związku z nim coś nieprzyjemnego. Jeśli zadziała alarm, możemy bezproblemowo zareagować, zaś auto zostaje zablokowane przez zespół zabezpieczeń. Co ważne – o zdarzeniu jest zawiadomiona najbliższa placówka Policji, która natychmiast odbiera wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS zawiadamiają całodobowe Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na świadczenie takiej usługi. Operator natychmiast kontaktuje się z nami pragnąc sprawdzić jaka jest podstawa alarmu. W przypadku przywłaszczenia, pojazd błyskawicznie zostaje unieruchomiony, natomiast Policja poinformowana. Monitoring GPS jest obecnie najszybszym oraz najefektywniejszym narzędziem do obserwowania prywatnych oraz firmowych pojazdów.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla firm, które zarządzają samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi oraz maszynami, lokalizator GPS jest wprost niezastąpiony. Za jego sprawą możemy w łatwy oraz efektywny sposób doglądać czas pracy aut i zatrudnionych osób, analizować spożytkowanie paliwa, mieć dostęp do kompletnych bieżących danych w dowolnym momencie.

Samochody ciężarowe

Przy użyciu lokalizatora GPS za każdym razem będziesz wiedzieć, dokąd aktualnie stoi wskazany samochód. Masz możliwość śledzić go na mapie najróżniejszych krajów, monitorować jego położenie (czy kierowca go prowadzi czy ma odpoczynek), ile czasu pracownik nim kieruje, jaka jest średnia spalania, ucisk na oś oraz poziom paliwa. Dogłębnie obejrzysz trasę transportu, w tym punkty postojowe i odbyty dystans. I równie istotne – w wybranej chwili zobaczysz działanie tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci perspektywę sprawdzenia nacisku na pedał gazu, szybkości obrotowej napędu i jego ciepłoty, temperatury chłodni oraz mroźni, poziomu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS łatwo odczyta dane z komputera pokładowego, zaś dzięki specjalnemu raportowi na bieżąco będziesz wiedzieć, które auta są szczególnie obłożone pracą oraz jacy kierowcy zaoszczędzają największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Skoro Twoje maszyny są umieszczone na terenie budowy, szczególnie nocą, trzeba zaopatrzyć je w lokalizację pojazdów GPS. Za sprawą nawigatora masz możliwość zweryfikować napięcie zasilania, czy stacyjka oraz napęd są wyłączone, poziom paliwa, wygląd blokady rozrusznika i aktualny czas pracy. W jednej chwili da się spostrzec ile pojazdów działa, zaś ile ma pauzę. Raport ze skończonej pracy jest tak szczegółowy, że można z dobrym skutkiem skopiować przejazd pojazdu po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Przy użyciu lokalizatora GPS masz możliwość śledzić pracę konkretnych pracowników, weryfikować jaki jest poziom paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Dojrzysz także ilu konkretnie masz Kontrahentów i dopiszesz do nich określonych pracowników. Sprawdzisz ponadto liczbę postojów w trakcie i po pracy. Jazdę firmową od osobistej wyróżnisz, m in. przy użyciu klawisza trybu jazdy.

Gdzie można zaopatrzyć się w ten system?

Konkretne przedsiębiorstwa, które oferują obsługę monitorowania samochodów, można znaleźć za sprawą Google. Godny uwagi jest jednak GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Oferta zawiera System GPS Standard oraz Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu nie są wygórowane, a założenie zależy od oczekiwań Kupującego i typu samochodu. W wersji PRO+ sprytnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, hamowanie systemu przy słabym akumulatorze i utrwalanie zmian nachylenia i obciążenia. Przedsiębiorstwo GPS System Monitoringu zapewnia pełen zasięg GPS, całodobową obsługę systemu 24 h na dobę i – co najcenniejsze – dyskrecję.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Lokalizacja pojazdów GPS Gorzów

Strona używa cookies
Ok