Woblery reklamowe z kiwakami – ciekawy sposób na wyróżnienie produktów
Lipiec 4, 2016
Tabletki na odchudzanie, czyli jak schudnąć szybko i skutecznie.
Lipiec 23, 2016

W czasach nowoczesnych usług bardzo ważne jest zabezpieczenie towarów. Niezależnie od rodzaju przewozu każdy producent chce zapewnić transportowanym produktom największą jakość. Stosuje więc nowoczesne i efektywne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed zniszczeniem i wilgocią. Artykuły do pakowania, bo to właśnie one są istotne, tworzone są z najdokładniejszą precyzją. Są trwałe pod względem mechanicznym, rozciągliwe i odporne na rozdarcia. Zawsze tworzone są także z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, proponujemy naszym Klientom stosowne rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdego dnia współpracujemy z wieloma Klientami. Obserwując ich wymagania wiemy jakie są ich potrzeby co do właściwości produktów do pakowania. Dokładnie dobieramy produkty do Państwa potrzeb. Oferujemy takie produkty jak: siatka do owijania palet, worki do węgla i kaptury foliowe.

Siatka do owijania palet – wysokie standardy i elastyczność

Wilgoć jest bardzo często najgorszym problemem z jakim walczą pracownicy zakładów przemysłowych. Zależnie od typu produktu, zbyt obfite zawilgocenie jest w stanie prowadzić do jego zepsucia. Prezentowana przez nas siatka do owijania palet to materiał który eliminuje zjawisko kondensacji, jakie powstaje w rezultacie zróżnicowania temperatur. Ta siatka gwarantuje maksymalną wentylację ładunku i może być z powodzeniem stosowane do transportu, bądź także ochrony takich produktów jak wyroby mleczarskie, warzywa, owoce, czy drewno, które wymagają najwyższego poziomu ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się znakomitą odpornością na przerwanie i działanie promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet dbamy zindywidualizowany do Państwa potrzeb produkt. Zapewniamy dowolny wybór szerokości, długości jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, ponieważ jest bardzo praktyczna w użyciu.

Kaptury foliowe – optymalizacja pakowania w 100%

Proste pakowania produktów na paletach jest już dostępne dla każdego. Kaptury foliowe na palety idealnie nadają się do zabezpieczania towaru w trakcie długodystansowego transportu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni UV i są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Wyróżniamy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe wymagają użycia specjalnego palnika. W trakcie zgrzewania idealnie dopasowują się do rozmiaru i kształtu towaru, gwarantując najbardziej dokładne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety prezentują jeszcze jedną, istotną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w informującą Klientów grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg są idealnym nośnikiem reklamy, którą zobaczy każdy z odbiorców Twojego towaru. Produkt taki jak kaptury foliowe na palety idealnie zabezpieczy Twój ładunek przez zniszczeniem i wilgocią.

Worki do pakowania węgla – reklama i bezpieczeństwo opału

Worki do pakowania węgla prezentują elegancki wygląd. Są one produkowane po to aby zapewnić najlepsze warunki przechowywania węgla i ciekawą formę reklamy. Jako producent produktów do pakowania, dbamy także nowoczesne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku wydrukujemy ciekawą informację o Twoim produkcie. Uważamy, że jest to fajny sposób na zaskoczenie nowych Klientów i pozostanie w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla wykonane są z mocnych materiałów o zróżnicowanych pojemnościach 5 – 50 kg . Na specjalne zamówienie Klienta produkujemy także worki o nietypowych wymiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, których chcą chronić swoje pola uprawne przed atakującą głodną, leśną zwierzyną. Produkowana przez nas siatka rolnicza to atrakcyjna cena i wydajność w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również używana do belowania siana i słomy. Zatem jest to produkt o unikalnych właściwościach. W naszym sklepie wytwarzamy siatkę o rozmiarze i gramaturze wybranej przez Klienta. Dostosowujemy się do wszelkich oczekiwań Klienta i zapewniamy szybką realizację zamówienia. Siatka rolnicza tworzona jest z materiałów o doskonałej jakości, co sprawia, że jest praktycznie bezkonkurencyjnym produktem.

Taśmy polipropylenowe – rozwiązania na każdą kieszeń

Podczas pakowania równie ważne są akcesoria, które finalnie chronią towar przed uszkodzeniami, dostępem wody i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków to ostateczny krok do idealnej ochrony towarów. Używając taśmy polipropylenowe gwarantujesz sobie wygodę i wysoką jakość zabezpieczeń. Ze względu na niską cenę i doskonałą wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najpopularniejszych produktów do pakowania. Posiadamy także zapinki do przypinania ładunków, które konkretnie montują każdy rodzaj ładunku na palecie. Dzięki doskonałej wytrzymałości złącza powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo towaru.

Jako producent siatki do owijania palet i innych produktów do pakowania możemy spełnić wszelkie potrzeby naszych Klientów. Troszczymy się o fachowe zabezpieczenia ładunków przed wilgocią i uszkodzeniami. Od wielu lat oferujemy naszym Klientom praktyczne i efektywne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Realizujemy indywidualne zlecenia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość materiałów w najniższej cenie, co zachęca Klientów do dalszej współpracy. Zabezpieczenia Twoich produktów to dla naszej firmy najważniejszy priorytet.

Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej: siatka do owijarek.

Strona używa cookies
Ok