Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
Sierpień 11, 2016
Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Komfort użytkowania + troska o środowisko naturalne = pompa ciepła
Sierpień 24, 2016

Systemy produkcji zmieniają się bardzo często. Rozwój profesjonalnych urządzeń przyczynił się do wzrostu możliwości wielu regionalnych przedsiębiorstw generując zyski w wyższej skali. Dziś duża liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez postępowych technologii. Kompletne zmodernizowanie zakładów przetwórczych powoduje, że wszelakie procesy dokonywane są dużo szybciej z dokładną kontrolą jakości. Najcięższe z czynności wykonują urządzenia które funkcjonują z znacznie większą skutecznością niż nie jeden pracownik. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wypadków w pracy i rozwoju chorób związanych z pracą

Produkowane dzisiaj przez światowych liderów maszyny pakujące to profesjonalne urządzenia, których celem jest zwiększenie potencjału procesów przemysłowych. Najważniejsi producenci maszyn do pakowania ściśle współpracują z wyspecjalizowanymi zakładami fabrycznymi, szczegółowo monitorując poszczególne elementy produkcji, co sprawia, że produkowane przez nich maszyny spełniają wszystkie oczekiwania masowych zakładów spożywczych, chemicznych, czy kosmetycznych. Obecnie każde przedsiębiorstwo ma możliwość wybudowania własnej linii rozlewniczej, pasującej do profilu działalności. Maszyny pakujące wytwarzane przez producentów takich jak ZALKIN, CFT, COSMOPACK, czy FT SYSTEM, PE LABELLERS , cechują się komfortową obsługą jak i niezawodną eksploatacją. Urządzenia te budowane są nie tylko pod względem optymalizacji produktywności zakładów, ale także w dbałości o zdrowie osób zatrudnionych jak również kondycję otaczającej nas przyrody Odkryjcie najlepsze spośród nich.

Etykieciarki o ogromnych możliwościach

Etykieciarki wytwarzane przez producenta PE LABELLERS to bardzo innowacyjne urządzenia o ciekawych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w dziedzinie maszyn etykietujących, zadbał o spójność urządzeń z wymogami technicznymi dużych zakładów produkcyjnych. Etykieciarki pracują bowiem z skutecznością sięgającą do nawet 72 000 pojemników na godzinę, co znacząco rozszerza możliwości produkcyjne. Urządzenia te ozdabiają opakowania z zastosowaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS są wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które zapewniają niezawodność maszyn i komfort eksploatacji Prace powiązane z konserwacją etykieciarek zostały ograniczone do minimum, przez zastosowanie automatycznego systemy smarowania. Jedna maszyna potrafi obsługiwać kilka technik etykietowania, co sprawia, że perfekcyjnie sprawdza się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest dodatkowo w automatyczny orientator opakowań, przez co może dekorować opakowania o zróżnicowanym rozmiarze jak i formacie. Dodatkowo serwomotory jak i silniki krokowe w całości kontrolują ruch obrotowy platform. Maszyna działa bezbłędnie, produkując dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z sugerowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka przykleja etykiety OPP z rolki używając w tym procesie klej hot-melt. Najistotniejszym komponentem maszyny jest narzędzie wyrównujące folię, które prostuje wszelakie pionowe przesunięcie naklejki. Ta opcja umożliwia ładne dopełnienie każdego opakowania. Aplikator etykiet wyposażony jest dodatkowo w system tnący, złożony z z pojedynczego lub dwóch sztywnych noży rotacyjnych. Budowa maszyny pozwala na wykorzystanie rożnych gatunków kleju topliwego, co sprawia, że jest bardzo wielofunkcyjnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Nalewarki do butelek, słoików i puszek

Nalewarki spełniają szczególnie ważną rolę w całkowitej linii rozlewniczej. Jak nie najważniejszą. Spora liczba producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną wagę do praktyczności maszyn. Pośród najbardziej popularnych nalewarek, na szczególne podkreślenie zasługują nalewarki grawitacyjne i nalewarki izobaryczne. Urządzenia te umożliwiają nalew do butelek PET oraz szklanych, a także do metalowych puszek i słoików. Nalewarki funkcjonują z efektywnością od 3 000 do 90 000 pojemników na godzinę w zależności od określonego rodzaju.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki jak i dozownice często są wyposażeniem kompletnych monobloków. Co więcej monobloki składają się również z takich urządzeń jak płuczki jak i zamykarki, przez co mogą poprowadzić proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to automatyczna maszyna wytworzona do nalewu napojów gazowanych i niegazowanych w wszelkiego rodzaju puszki. Zaopatrzony został w wysokiej jakości zawory, które ograniczają natlenienie się finalnego produktu. Sposób pracy trójbloku umożliwia zupełną penetrację zaworu rozlewającego w głąb pojemnika, poprzez co dawkowany produkt jest pozbawiony jakichkolwiek zarazków

Kolejną maszyną rozlewniczą używaną współcześnie przez ogromną liczbę producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Niezwykle prosto dawkuje takie wyroby jak ketchup, majonez lub marmolady gwarantując najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz kontroli jakości. Dozownice są w stanie dozować przetwory o zróżnicowanej gęstości i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o dużej wszechstronności i jeszcze większej skuteczności. Firma CFT, jako jeden z najbardziej cenionych producentów dozownic produkuje także takie urządzenia jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja innowacyjnymi maszynami rozlewniczymi rośnie. Dziś w Polsce sporo przedsiębiorców używa systemów ulepszających produkcję. Dobrze jest wspomnieć że maszyny rozlewnicze zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa procesów, co odzwierciedla następnie jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako partner takich firm jak PE LABELLERS i CFT rekomendujemy nowatorskie rozwiązania w obrębie kompleksowych linii rozlewniczych. Możemy zaopatrzyć jakikolwiek zakład produkcyjny w konieczne urządzenia do pakowania jak i rozlewu Troszczymy się o lepszą przyszłość ogromnej liczby lokalnych przedsiębiorstw.

Więcej informacji o naszej firmie i o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie www: maszyny pakujące.

Strona używa cookies
Ok