Fizjoterapia jako pomoc w leczeniu kręgosłupa
Grudzień 22, 2016
chicago pneumatic
Jak działają narzędzia pneumatyczne?
Grudzień 25, 2016

Dobry Dj na event

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź
Wyskoczenie do lokalu w piątkowy czy sobotni wieczór, to dla części studentów idealny sposób na spędzenie niezagospodarowanego czasu. Ale nie wyłącznie – chodzi jednocześnie o odetchnięcie, przykładowo po męczącym dniu w szkole, po niebywale ważnym egzaminie (m in. licencjackim), po przyjęciu umowy o pracę, na którą od dawna się czekało. Impulsów do świętowania można niewątpliwie wyszukać tyle, ile jest zainteresowanych na świecie. Jak się jednak przygotować do wyjątkowego eventu, na którym centralną osobą dbającą o scenerię muzykalną jest DJ? Co założyć, jak się zachowywać oraz na jaki trunek się zdecydować, jeżeli idzie się do lokalu pierwszy raz? Dla klientów świętujących często odpowiedzi na owe pytania będą banalne, ale średnio obeznanym z pewnością się przydadzą.

Gdzie będę się dobrze bawić?

Którykolwiek klub posiada własny, charakterystyczny charakter. Żeby wyłonić ten, który będzie zwyczajnie przystawał do naszych preferencji, najlepiej: po pierwsze – popytać znajomych, którzy już w nich się bawili oraz wiedzą w przybliżeniu jaka panuje tam atmosfera. Po drugie – samodzielnie przypadkowe odwiedzić oraz z pierwszej ręki zweryfikować, który jest właściwy. Po trzecie – rozpatrzyć to, na czym przede wszystkim nam tego wieczoru zależy, m in. poszukujemy partnera, przyjaźni bądź tylko szalonej zabawy do wschodu słońca. W Internecie można też wyszukać sporo stron w wariancie „poradnik imprezowicza”, na których są umieszczone uniwersalne wytyczne na temat konwencjonalnych przygotowań do piątkowego wyjścia. Jeżeli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, wtedy wypada kierować się tutaj trochę innymi zasadami. Którymi?

Bez czego nie można się obyć idąc na imprezę?

Pod żadnym pozorem nie można wypijać pokaźnej ilości napojów wyskokowych na goły żołądek oraz wędrować na event już podpitym (lub wprost upitym). W takiej sytuacji cała rozrywka straci sens. Po godzinie albo dwóch w ogóle nie będziemy w nastroju czerpać atmosfery klubu. A co ważniejsze – z oferty muzycznej DJ-a na imprezie! Najlepiej jak spożyjemy wzmacniający posiłek (nie objadając się). Do lokalu trzeba chodzić z lekką głową, w doskonałej formie i z optymistycznym podejściem. Nie powinniśmy „przyodziewać się” na tzw. cebulkę, ponieważ zazwyczaj jest w nim bardzo ciepło. Można spontanicznie pląsać na krótkim rękawku. Mężczyźni, którzy pragną ubrać bluzkę z długim rękawem, powinni niezwłocznie wsadzić ją z powrotem do szafki! Wyjątkowo szybko powstaną plamy od potu, co może w mgnieniu oka zrazić kobiety do asystowania podczas tańca. A skoro o kobietach mowa… trzeba omijać z daleka toporniejsze jeansy, rajstopy pod nimi oraz wszelakie rzeczy, które przypominają wydziergane przez babunie na drutach… Całkowicie nie przeznaczone są one na taką okazję. Jeżeli ciągle nie mamy pomysłu co założyć, powinnyśmy popatrzeć na fotografie DJ-a na imprezie. Następną rzeczą jest czarodziejski odcień biały. Klubowicze są zobowiązani z niego zrezygnować w interesie głębszych odcieni. Białość mocno odbija światło oraz wyjawi jakiekolwiek skazy bielizny. Albo fakt całkowitego jej braku. Wystarczy dobrać z umiarem migocące dodatki, m in. fluorescencyjne bransoletki.

By zabawa nie była jednym wielkim rozczarowaniem, nie może rozgrywać się naturalnie bez:

  • lojalnej ekipy znajomych,
  • rozmaitych osób, w towarzystwie których wyjątkowo lubimy przebywać,
  • specjalnego miejsca dla osób tańczących i pijących,
  • zagadek, quizów oraz rozmaitych gier
  • genialnej oprawy muzycznej

Trzy najpopularniejsze niedopatrzenia kobiet wędrujących na potańcówkę

Wysokie szpilki. Te słowa są oczywiste dla większości klubowiczów. Takie buty są niezwykle niekomfortowe, częstokroć sztywne po stronie wewnętrznej i chorobliwie zniekształcają nogę. Można się łatwo przewrócić, dostać modzeli i odparzeń (najczęściej, gdy właścicielką obłędnych szpilek jest kobieta nakładająca je od czasu do czasu), stanąć komuś na nogę oraz wyrządzić ogromny ból. Częstokroć do klubów praktycznie w ogóle nie można wkraczać w szpilkach mających metalowy obcas, bowiem możemy nimi zepsuć, np. parkiet albo wyjątkowe elementy wyposażenia. Drugim okropnym błędem pań jest podskakiwanie z rozłożonymi i równolegle mokrymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po twarzy, nie wygląda to estetycznie oraz nie będzie życzliwie przez nikogo przyjmowane. Końcowym poważnym błędem Pań jest branie ze sobą na imprezę z DJ-em ciężkiej torebki z wszelakimi dokumentami, bogactwem tuszów, telefonem, tabletem i pozostałymi rzeczami, które tak naprawdę są niepotrzebne. Jeśli zdarzy się, iż nikt z towarzyszy w ogóle nie będzie kontrolował kurtek oraz torebek, mamy szansę paść ofiarą przywłaszczenia. A wtedy stracimy wszystko, z czym weszliśmy do klubu. Należy zabrać ze sobą niewielką chanelkę do przewieszenia na szyi albo inną drobną torebeczkę, do której wkładamy jedynie to, co rzeczywiście niezbędne, m in. pieniądze i telefon. Z omawianą torbą będzie można nawet podskakiwać (jeżeli nie jest nadmiernie obładowana).

Jeśli nie wiesz jak wygląda impreza klubowa z udziałem sławnego DJ-a, kliknij w ów link – DJ na imprezy w Łodzi

Strona używa cookies
Ok