deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Deski tarasowe Twinson
Listopad 20, 2016
Instalacje biogazowe biogazownie pochodnie do spalania biogazu odgazowanie składowiska odpadów
Odgazowanie składowiska odpadów
Listopad 30, 2016

Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy wspólnie myślicie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że goście padną z wrażenia i długo go nie zapomną? O aurze przesiąkniętej tajemnicą, zachwycie w oczach najukochańszych wam osób oraz swoich? Jeżeli Wasza odpowiedź jest pozytywna, na pewno potrzebujecie wytwornicy malowniczych chmur.

Ślub jest jednym spośród najistotniejszych etapów w życiu – nie możemy temu zaprotestować. Wszelakie przygotowania muszą być dopięte na ostatni guzik, gdyż nikt wcale nie zamierza zakosztować w takiej sytuacji jakichś niedogodności związanych, m. in. z wulgarnością pijanego dj’a, opadniętym tortem weselnym lub nienasyconymi gośćmi z powodu braku dań. Jeżeli zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy znacznie wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, podyskutować o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna podczas tej szczególnej okazji, zatwierdzić umowę (która zawiera wszystkie szczegóły), kontynuować z nim kontakt mailowy (najlepiej, by był przystępny przez cały dzień) oraz co najważniejsze – sprecyzować wcześniej scenariusz wesela. Idealnie jest jeśli pojawi się on na nim sporo przed rozpoczęciem, aby przygotować wszystkie atrakcje. Wytrawny dj nie tylko zadba o przyjemną scenerię muzyczną, lecz również poprowadzi całą uroczystość zapełniając ją różnorodnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i naturalnie odpowiednią porcją humoru.

Taniec Młodej Pary „we mgle”

By pierwszy taniec nabrał indywidualnego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w nieprzeniknionych, pięknych chmurach unoszących się u naszych stóp. Funkcjonowanie wytwornicy polega na oziębianiu dymu, a później przenoszeniu go w kierunku ziemi. W aparaturze musi znaleźć się rozbity lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica uwydatni większość efektów świetlnych oraz sprawi, że ten wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeśli poszukujemy takiego przyrządu na swoje wesele, powinnyśmy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na organizatora scenerii dźwiękowej można liczyć na fenomenalny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można czasami wprowadzić w wyszukiwarkę określenia „Ciężki dym Warszawa” i wyszukać w rezultatach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Będzie w sam raz na wszelkiego typu uroczystości okazjonalne, przykładowo:

  • dyskoteki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itp.
  • uroczystości prywatne, przykładowo „domówki”
  • przyjęcia biznesowe, przykładowo w wynajętym lokalu
  • przyjęcia karnawałowe
  • wesela w plenerze
  • studniówki
  • inne przyjęcia okazjonalne, które potrzebują szczególnej oprawy wizualnej i muzycznej

Oprócz romantycznych chmur unoszących się podczas imprezy możemy zaznajomić się z ofertą wyrabiania syntetycznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti czy wyrzutni oraz działek CO2. Jeśli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych często dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, ażeby uzyskać świetny efekt „świecących” baniek. Natomiast sztuczny śnieg znakomicie nadaje się na imprezy domowe, w klubie lub pubie. Można go stosować przez okrągły rok, niezależnie od tego czy temperatura na świeżym powietrzu wynosi +25 lub -25 stopni. Wybornie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na zabawach rodzaju „Piana Party” z kolei naczelną pozycję będzie miała wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być użyta na weselu w punkcie kulminacyjnym, eventach bądź koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najciekawszym sposobem na „ukrycie” wszystkich błędów, które występują w czasie tańca. Obłoki przesłonią cały parkiet razem z Waszymi nogami do 20 cm w górę. Praktycznie w ogóle nie będzie więc widać, np. gdy któreś z was nadepnie małżonkowi na nodze. Rodzina oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, natomiast ich wzrok będzie zwrócony wyłącznie na Wasze rozradowane twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu nabyć dymownicę i zapoznać się z jej obsługą. Jeżeli zależy Wam jednakże wyłącznie na tym wyjątkowym „tańcu w chmurach”, należy ją wydzierżawić wraz z ekipą. Wcale nie będziecie musieli martwić się, jeśli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Zwykle wynajmujący zaopatruje ją w profesjonalny roztwór, który jest w cenie wypożyczenia. Warto nadmienić, że w zastępstwie typowych kostek lodu (takich, które kładziemy do napojów alkoholowych) korzystniej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Przede wszystkim jest dużo wydajniejszy, po drugie – zapewnia niewspółmiernie wspanialszy rezultat, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest wygórowany i stanowi około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, aby zapytać wynajmującego czy użyczy nam dobre jakościowo urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, albowiem nie zdobędziemy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok