prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
1 kwietnia, 2017
grafik toruń ulotki reklamowe agencja reklamowa
Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
8 kwietnia, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Ekrany LED od jakiegoś czasu są stałym punktem mieszczańskiej architektoniki. Miejsca, w jakich są wybudowane, nabierają zupełnie nowego charakteru. Są częściej zwiedzane, natomiast informacje szybciej są zachowywane w pamięci przez możliwych Interesantów. Technologia LED bez wątpienia ma mnóstwo zalet, ale absolutnie nie należy do najtańszych. Warunki klimatyczne nie działają w żaden sposób na czytelność ekranu LED, ani na metodę przedstawiania przez niego reklam. Niektóre są rzeczywiście bardzo jasne, iż można je zauważyć z odległości co najmniej 40 metrów. Również światło nie stanowi poważniejszego dylematu – reklamy są doskonale widoczne. Dzięki wykorzystaniu ochrony IP 65 ekrany LED dobrze pracują w czasie opadów śniegu, gradu czy ulewy. Do dzisiaj są używane jako fundamentalny sposób do przedstawiania rozmaitych informacji, m in. materiałów promocyjnych kursów walut albo efektów sportowych. Jako nowoczesne narzędzie marketingowe ekrany LED stały się wprost nieuniknione.

Telebimy – jakie parametry są najważniejsze?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to rzecz prosta. By podnieść sprzedaż, np. rozszerzyć grono stabilnych Interesantów oraz zwabić kolejnych, powinniśmy zdecydowanie wybrać system promocji. Firmy, jakie potrafią stracić większą ilość pieniędzy, będą umieszczały spoty promocyjne na szerokich ekranach LED czy promować swoje artykuły w telewizji. W jaki sposób właściwie kształtuje się sprawa z telebimami? Czy wynajem ekranów jest faktycznie taki opłacalny? W jaki sposób ma się sytuacja z ekranami ledowymi z perspektywy technicznej? Co uczynić, by po długim czasie (m in. po wielu latach) emitował reklamy jak nowy? Wcale nie da się skrótowo odpowiedzieć na wszelakie pytania, ponieważ pewne sprawy wiedzą głównie osoby świetnie rozumiejące branżę.

Przygotowując zakup albo podnajem ekranów LED, powinniśmy rzucić okiem na kilka charakterystycznych kwestii, które mają wielki wpływ na jego pracę po długim czasie. Nie chodzi tylko o stawkę i klasę, na jakie od razu kierują uwagę odbiorcy.

Gatunek diod, z jakich został utworzony ekran LED

Powyższy parametr przesądza o żywotności ekranu, jego czytelności oraz… cenie. Wyświetlacze ledowe bardzo tanie są zwyczajnie utworzone z chińskich diod, które mają nadzwyczaj ograniczoną przejrzystość i mogą wywoływać sporo problemów w czasie renowacji. Ponadto niejednokrotnie widać nierówny koloryt wyświetlacza, jakie są zwyczajnie niezgodnością temperatur, jaka występuje w diodach o przeróżnych kolorach. Dużo bardziej dochodowy jest obecnie wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Krótko mówiąc nie oszukujmy się jednak – najlepsze wyświetlacze ledowe są konstruowane w Stanach oraz Japonii.

Sposób przyczepiania oddzielnych diod

Istotne jest to, czy są montowane manualnie czy przemysłowo. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, trzeba liczyć się z tym, że pojedyncze diody mogą ulec awarii i będą słabnąć. W efekcie na telebimie będą zauważalne ciemne punkciki, natomiast restauracja też nie zalicza się do najprostszych. Diody mocowane mechanicznie krótko mówiąc nie wyrządzą nam takich kłopotów.

Czytelność ekranu LED

Bynajmniej nie może być uzależniona od czynników klimatycznych, m in. temperatury powietrza czy słońca. Czytelność w stopniu 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, żeby można było emitować spoty w którychkolwiek warunkach, choćby w czasie obfitych śniegów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Musimy bezwarunkowo rzucić okiem na oprogramowanie, przy pomocy jakiego będziemy mieli szansę wprowadzać modyfikacje na telebimie, a dokładniej prezentować kolejne treści reklamowe, układać je w wybranej kolejności itd. Dobrze by było, gdyby telebimem można było zawiadywać na odległość (czyli poprzez Internet). Jednym spośród najpopularniejszych programów jest naturalnie Screen Show firmy Revolution-Tech. Można podczas jego stosowania robić doprawdy rozbudowane zestawienia reklam, a to zarówno dla firmy podnajmującej ekran LED, jak i dla najemcy, jest niezmiernie ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Wszystko zależy od tego, w której strefie będzie się znajdować, jakie będzie mieć gabaryty oraz jakości. Jeżeli kupimy chiński ekran LED, wtedy z całą pewnością musimy mieć na względzie to, iż będzie domagać się sporej liczby napraw, zaś co za tym idzie – dużych kosztów. Ekran LED posiada wielką przewagę ponad kolejnymi wewnętrznymi nośnikami reklamy, m in. billboardami. Inna jest zwyczajnie widoczność obrazu. Kupujący bardziej kierują uwagę na energiczne treści reklamowe, które pochłaniają porównywalnie jak filmiki w kinie. Dla niektórych osób opłata wynajęcia telebimu na pewno jest sumą zaporową, zaś na wzniesienie telebimu powinniśmy mieć specjalne zezwolenie (wcale nie wolno umieścić opisanego dużego obiektu w przypadkowym miejscu). Warto wspomnieć, że monitory LED w ogóle nie mogą być instalowane wertykalnie do jezdni, bowiem oślepiają swoją jasnością kierowców – są w takiej sytuacji ujmowane troszeczkę jak zagrożenie. Dobrze jest jednak odkupić czy pożyczyć odpowiedniej jakości telebim, ponieważ Klienci w opisanym przypadku lepiej zauważają treści reklamowe. Natomiast firmy dużo lepiej płacą za emisję reklam, gdyż oddziałuje to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaciekawiony przedstawioną odmianą promocji, kliknij w odnośnik znajdujący się tutaj – Wynajem ekranów

Strona używa cookies
Ok