kancelaria adwokacka toruń adwokat odszkodowania prawnik rekompensaty
Dochodzenie odszkodowań – warto wybrać kancelarię adwokacką
24 kwietnia, 2017
dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk
Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?
27 kwietnia, 2017

Kompleksowe usługi filmowania z powietrza

filmy reklamowe z drona spoty reklamowe z drona filmowanie dronem w toruniu

Robienie zdjęć i filmów z drona

W ostatnim czasie filmowanie dronem stało się niesamowicie popularne w związku z tym, iż przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim – można nim rejestrować prawie wszystko. Dokładne dyrektywy przekazuje polskie prawodawstwo, jakie zabrania kamerowania z małej odległości twarzy ludzi (bez aprobaty monitorowanych). Po drugie – powyższe filmiki są nieocenione dla developerów, agentów, kreatorów eventów sportowych bądź użytków rolnych. Kamerowanie z dużej wysokości bazuje na znakomitym sprzęcie, m.in. kamerach o jakości 4K. Jest w stanie odbywać manewry we wszystkie strony oraz absolutnie nie traci zarazem równowagi. Również przedmiot filmu nie ulega wibracjom – ale to może niektórzy pamiętają z dawnych czasów, gdy krótko mówiąc nie można było „kliknąć” czytelnego zdjęcia aparatem zainstalowaną w telefonie komórkowym. Swoją drogą – wspomniane problemy już dawno odeszły w zapomnienie. Filmowanie z powietrza bazuje na prekursorskiej technice, która pozwala na opracowywanie niesamowicie wyraźnych fotografii, np. ukształtowania terenu, a taka opcja głównie dla właścicieli gospodarstw rolnych ma ogromne znaczenie.

Gdzie najlepiej zastosować drona?

Dzięki ultranowoczesnym dronom można w wygodny sposób stworzyć dokumentację dla agentów nieruchomości, którzy pragną mieć naprawdę dobrej jakości fotografie oraz wersję filmową różnych posiadłości na sprzedaż. Chcą dodatkowo, aby na kadrach z drona zamieszczone były, przykładowo okolica, w której mieści się nieruchomość, drogi szybkiego ruchu albo rozrywki, m. in. muzeum lub aqua-aerobik. Dokładnie opisany produkt, to duża szansa na sprzedaż w korzystnej dla nich stawce. Mnóstwo biur zajmujących się sprzedażą różnych nieruchomości zapewnia fotografie lotnicze konkretnych budynków oraz materiały 360 stopni. Interesant ma okazję wtedy starannie zapoznać się z tym, co planuje kupić.

Filmy z drona są potrzebne w czasie przeprowadzania inspekcji technicznych. Z propozycji rejestrowania przy użyciu drona mogą skorzystać przedsiębiorstwa budowlane, zakłady pracy, administratorzy dróg i autostrad, właściciele gospodarstw rolnych i geodeci. Takie statki powietrzne mogą rejestrować obiekty znajdujące się na sporej przestrzeni, przykładowo sieci przesyłowe. Bezzałogowe statki powietrzne są wyekwipowane w kamerę termowizyjną, jaka na bieżąco kontroluje braki ciepła (w przypadku elektrociepłowni).

Rolnicy także nie powinni wyrażać niezadowolenia, bo dzisiaj za pomocą dronów mają możliwość starannie zaplanować termin zbiorów i dopracować nawożenie gleby. Drony są nieodzowne przy wycince drzew i podczas potwierdzania ilości nasadzeń.

Wszelakie zdarzenia związane ze sportem, transmisje z różnych spotkań na żywo, chrzciny, śluby, imprezy muzyczne – mają okazję pojawić się w soczewce kamery bezzałogowego statku powietrznego. Z całkowicie innej strony, czyli ze znacznej wysokości. Wykonywanie dobrych kadrów z drona jest propozycją zwłaszcza dla Państwa Młodych oraz zaproszonych osób, którzy pragną ich zaskoczyć w tym istotnym dniu.

Spoty reklamowe dronem

Wszystkie pomysły reklamowe są efektywne wówczas, gdy ich wydajność mamy szansę faktycznie ocenić, m. in. liczebnością Kupujących czerpiących z określonej usługi albo wybierających określony artykuł. Filmy promocyjne z drona z całą pewnością zaciekawią starych Kupujących oraz przekonają nowych. Obecnie nie wystarczy już druk ulotek, ani pospolite filmiki marketingowe w TV (do jakich widzowie bardzo szybko zdążyli przywyknąć). Wypada ich czymś zaszokować, i drony nadają się do opisanego zadania doskonale. Aby pozyskać kolejnych Konsumentów, można stworzyć ciekawy spot promocyjny z drona dotyczący, przykładowo ciekawego miejsca do zwiedzenia w regionie. Z oferty rejestrowania dronem mają szansę korzystać restauracje, kurorty, ośrodki sportowe oraz zdrowotne, centra handlowe i spółki transportowe. A więc wszyscy interesanci, którym zależy na kręceniu filmów na większym obszarze – nie tylko przepięknej polskiej przyrody, lecz również pojazdów służących do przewożenia ładunku na dużych odległościach. Polska obfituje w magiczną architekturę i dziewiczą przyrodę, zaś udowodnieniem tej tezy jest to, że w każdym roku przybywają tysiące rodowitych i zagranicznych gości.

Spoty reklamowe dronem mogą być odpowiednio zmontowane i gotowe do emitowania, przykładowo w telewizji lub na monitorach ledowych. Gdy pragniemy sami zająć się tworzeniem wszystkich fotografii, w tym: wyznaczaniem najatrakcyjniejszych oraz układaniem ich w odpowiedniej kolejności, wówczas musimy omawianą alternatywę uzgodnić z „wypożyczoną” firmą na początku współpracy. A mianowicie, że wolimy dostać niczym nie zakłócone filmiki dostosowane do dalszej obróbki.

Przeważnie przedsiębiorstwa, jakie należycie zajmują się stwarzaniem filmów oraz zdjęć przy pomocy dronów, proponują kompleksowe usługi dobrane do indywidualnych wymagań każdego Klienta, przykładowo skonstruowanie profesjonalnego planu z ujęciem wszystkich sugestii, ujęcia lotnicze w najwyższej jakości, tło muzyczne lub specjalnie opracowana ścieżka dźwiękowa, i ponadto alternatywa skonstruowania jednej albo wielu wariacji językowych na potrzeby zmontowanego filmu. Wszystkie ujęcia – a więc wszystko to, co zostało w pamięci pilotowanego wcześniej statku – możemy ulokować na przeróżnych nośnikach, np. na pamięci USB lub płycie DVD. W takim przypadku mamy szansę w wolny sposób go duplikować, m. in. dla krewnych i znajomych.

Jeśli zaciekawiła Cię problematyka robienia filmów oraz robienia zdjęć w całkiem inny sposób, wejdź w odnośnik po prawej stronie – spoty reklamowe dronem – a znajdziesz dużo więcej fachowych informacji.

Strona używa cookies
Ok