księgowość toruń biuro rachunkowe usługi prowadzenia księgowości
Jak wygląda praca w księgowości?
16 kwietnia, 2017
zakręcarki zalkin zamykanie butelek maszyna zakręcająca
Nowoczesne maszyny zakręcające, czyli zakręcarki firmy Zalkin
19 kwietnia, 2017

Wynajem telebimów na duże imprezy

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Aby spełnić oczekiwania uczestników, trzeba koniecznie wynająć telebim

Dzisiaj każda masowa impreza musi koniecznie posiadać stosowną scenografię wizyjną i akustyczną. W miejscach, gdzie priorytetowe są: obraz, brzmienie i oświetlenie, z całą pewnością musimy zamontować supernowoczesne – oraz bez wątpienia wytrzymałe – wyposażenie transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest gałęzią bardzo ciężką, ponieważ każdy pojedynczy występ czy wydarzenie sportowe powinno koniecznie spełnić potrzeby większości zainteresowanych. Tutaj oczywiście oczekują oni co rusz na wspaniałe przedstawienie bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to teraz daleko innowacyjne i ekonomiczne maszyny, za pomocą których mamy szansę podczas imprezy masowej pokazywać różnorakie treści, np. reklamy mecenasów. Tego rodzaju ekrany używa się jako scenografię zdarzeń targowych, na pokazach mody, debatach oraz festiwalach. Niezwykle często można je zobaczyć w centrach handlowych, na wernisażach i pomieszczeniach sportowych. Mają szansę sprawować funkcję pierwszoplanową (oczywiście jak na imprezach muzycznych) czy jako drugi plan (przykładowo w przypadku meczy koszykówki). Jeszcze jednym sposobem na zastosowanie ekranów ledowych jest przymocowanie ich w płaszczyźnie miejskiej na potrzeby puszczania materiałów promocyjnych bądź klasycznych informacji, przykładowo temperatury powietrza.

Warto jasno powiedzieć, iż w sumie nie trzeba inwestować odłożonych środków pieniężnych w tak kosztowny „instrument reklamowy”. Nierzadko nawet duże korporacje czerpią z wynajmu telebimów, ponieważ – najczęściej w pakiecie – nabywają pomoc techniczną, m. in. do rozlokowania sprzętu przed koncertem lub jego usunięcie szybko po nim. Dzięki ruchomej budowy ekrany ledowe można w prosty sposób wysyłać w takie miejsca, w jakich są aktualnie konieczne. Większość przedsiębiorstw, jakie zawodowo zajmują się instalacją telebimów, są w stanie zrealizować tę czynność w nieomal 45 minut. Mamy szansę jeszcze łatwo ustawić kąt pochylenia ekranu LED, oraz kierować nim wokoło własnej osi.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – albowiem taka formułą częstokroć w Internecie opisuje się ekrany ledowe, które wydzierżawiają różne firmy – perfekcyjnie będą zdawać egzamin na zebraniach. Nieraz treść nie może dotrzeć do wszystkich widzów (nierealne jest zebranie ich w centralnym obszarze), a wyświetlacze skutecznie likwidują ów kłopot. Dodatkowo wszyscy uczestnicy imprezy mogą faktycznie brać udział w dyskusji, zatem na żywo prosić o rozwianie wątpliwości.

Spektakle oraz uroczystości na łonie natury, przykładowo gale, to dodatkowe wydarzenia, na jakich muszą niewątpliwie być zainstalowane wyświetlacze diodowe. Treść powinien „dolecieć” do tysięcy widzów i w ogóle nie musi być skupiony w jakimś konkretnym rejonie. Zazwyczaj prócz indywidualnego nadrzędnego telebimu osadza się parę kolejnych w wielorakich obszarach miasta, które skupiają dodatkowych widzów. Częstokroć takim zdarzeniem będzie wieczór z kabaretami, zaś częstokroć występ wybitnego zespołu. W pierwszej sytuacji faktycznie mogą spełnić swoje zadanie dwa telebimy, na których będą koncentrować swoją uwagę obserwatorzy z najdalszych lokalizacji. W drugim przypadku niezbędna jest fachowa sceneria, która opiera się na zainstalowaniu najznakomitszej jakości nagłośnienia, świateł, efektów widowiskowych (m. in. laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Wyświetlacze diodowe są wspaniałym wyjściem nie tylko na spore wydarzenia sceniczne, które zrzeszają setki lub tysiące odbiorców. Można je zauważyć na co dzień, przykładowo w kawiarenkach bądź w miejskich ogródkach letnich. Osoby, które z któregoś powodu w sumie nie mogą zawitać w innym mieście na niecodziennym zdarzeniu sportowym, powinny komfortowo rozgościć się w tzw. „strefie kibica” oraz śledzić relację z pojedynku bliskiej drużyny. Uczestnicy imprezy mają szansę wtedy liczyć na najlepszą klasę transmitowanego obrazu oraz ogromne emocje. Powszechnie przedsiębiorstwa, jakie wypożyczają takie telebimy, oferują również zadaszoną scenkę, ławostoły, przystawki i dania główne i multum dodatkowych rozrywek.

Wynajęcie telebimu – jakie są ceny?

W przypadku kiedy planujemy kupić telebim, to należność będzie wahać się orientacyjnie od kilkunastu tysięcy do 60 tys. złotych. Dobrej jakości, potężne telebimy będą osiągać cenę od około 47.000 zł i wyżej. Nie ulega wątpliwości lepiej opłaca się pożyczyć telebim (w szczególności, jeżeli widowisko będzie miało charakter jednorazowy). W mgnieniu oka po wpisaniu w Google, przykładowo wyrażenia „telebim wynajem”, możemy spostrzec, iż koszty wynajmu telebimu w typie sportowym zaczynają się w przybliżeniu od kilkudziesięciu złotych za jedną dobę. Wszystko w sumie zależy od określonej usługi (oraz liczby wynajętych telebimów), jak i rozmiaru obsługi określonej firmy.

Jeżeli zajął Cię powyższy tekst i chcesz dowiedzieć się o wiele więcej o scenografii audio-wizualnej na najprzeróżniejsze wydarzenia, kliknij w odnośnik obok – Wynajem telebimów – a być może odszukasz to, czego akurat szukasz.

Strona używa cookies
Ok