Chirurgia stomatologiczna usuwanie ósemek ekstrakcja zęba
Chirurgia szczękowa
2 września, 2020
Pozycjonowanie wizytówek firmy w mapach google
Pozycjonowanie i optymalizacja w mapach Google
11 września, 2020

Termiczny kubek najlepszy dla Ciebie

O kubkach termicznych rozmyślamy zwykle w sezonie jesienno-zimowym, kiedy chcemy zabierać gorącą kawę albo herbatę do pracy, do szkoły, czy w podróż samochodem lub pociągiem. Zapominamy , że termiczne kubki nie tylko zachowują gorąco, ale także są dobre do zabierania ze sobą zimnego picia w upały. Który kubek termiczny będzie doskonały dla Ciebie? To zależy , czy potrzebujesz kubka do codziennego korzystania, czy interesujesz się turystycznymi termosami. Wyśmienity kubek termiczny na kilka godzin zatrzyma gorąco kawy czy herbaty albo zimno picia. Z uwagi na to z termicznego kubka można korzystać przez cały rok, zwłaszcza że jest on produktem szczelnym oraz wygodnym, więc będzie dobry w różnych sytuacjach.

Co jest ważne, kupując kubek termiczny?

Jeśli przewidujemy zakup termicznego kubka, najlepiej na początek ocenić kilka istotnych aspektów. W głównej mierze najbardziej ważny jest materiał jego produkcji. Tak dostosujemy jego zastosowanie oraz możliwość zatrzymania ciepła lub zimna. Drugim detalem jest pokrywka termicznego kubka. Powinna być nie tylko szczelna, żeby zatrzymać ciepło lub zimno wewnątrz na pożądanym stopniu, ale również zapewniać komfortowy sposób otwierania i picia. Trzeba również wybrać kształt kubka oraz jego pojemność. Kubki termiczne o małej objętości zawiodą na wielogodzinnych wędrówkach, z tego powodu w tym aspekcie lepiej dobrać pojemność kubka do własnych potrzeb. Z kolei jego kształt ma także znaczenie pod względem użytkowym. Chcemy, by posiadał komfortowy uchwyt i nie ślizgał się w dłoni albo nawet w rękawiczce. Co więcej lepiej by był stabilny, a kiedy chcemy używać go w aucie, lepiej by wchodził w miejsce wyznaczonym na termiczny kubek.

Który termiczny kubek wybrać?

Kubek termiczny do biura, do pracy

Kubki termiczne przeważnie nabywamy do pracy. Jeśli chodzi o materiały, z jakich zostały wykonane, niemal każdy z nich będzie dobry do pracy. Wybór kubka do pracy warto jednak dopasować od formy pracy. W biurze sprawdzą się praktycznie wszystkie kubki, które zapewniają długi okres trzymania temperatury. Możemy wybrać malowniczy termiczny kubek ceramiczny, szklany albo wykonany z tytanu. Nie dość, że są dostępne w wielu wzorach i kolorach, to jeszcze są lekkie, wygodne i nie zatrzymują zapachów. Czasami do biura decydujemy się na kubki termiczne plastikowe, choć one słabiej trzymają temperaturę. Specyfika pracy ma znaczenie, z uwagi na trwałość. Nie każdy kubek będzie najlepszy dla kierowcy albo dla budowlańca. Choćby z uwagi na to, że np. termiczny kubek ceramiczny czy szklany jest mniej odporny na uszkodzenie.

Który kubek termiczny będzie dobry dla dziecka?

Kubek termiczny dla dziecka powinien być w głównej mierze lekki, wygodny, bezpieczny i szczelny. Z tej przyczyny z reguły wybieranymi termicznymi kubkami dla dzieci są plastikowe kubki. Są one stosunkowo tanie, posiadają sporo wzorów i kolorów, a poza tym są wygodne. Bez trudu zmieszczą się do plecaka i nie sprawią trudności w użytku. I chociaż słabiej zachowują ciepło lub zimno i stosunkowo nie są tak trwałe, są bezpieczne dla dziecka. Nawet przy upuszczeniu nie rozbiją się jak na przykład termiczny kubek ceramiczny czy szklany.

Kubek termiczny na spacer

Plastikowy kubek termiczny będzie dobry także na spacer, gdy potrzebujemy wygodnego kubka, ale nie skupiamy się na wielogodzinnym utrzymaniu temperatury. Jeśli jednak dłuższe zatrzymanie ciepła lub zimna jest ważne, warto zdecydować się na termiczny kubek z tritanu. Dzięki temu materiałowi są lekkie w noszeniu, wygodne, a dodatkowo nie zawierają związków BPA i są obojętne na drobnoustroje. Są nieco droższe i można je porysować, ale są odpowiednie dzięki swoim zaletom.

Które kubki termiczne zda egzamin w czasie wycieczki?

Wybierając się na wycieczkę przeważnie chcemy, żeby kubek termiczny bardzo długo zatrzymywał ciepło lub chłód picia wewnątrz. Ze względu na to najtrafniejszym kubkiem termicznym na wycieczkę jest kubek stalowy. Takie kubki termiczne najlepiej ze wszystkich zachowują ciepło lub zimno, dlatego że są doskonale izolowane, co sprawia, że trzymają ciepło lub zimno przez wiele godzin. Ponadto mają trwałą budowę i są niemal obojętne na uszkodzenia. Minusem kubka stalowego jest jego masa, bo jest on cięższy od pozostałych.

Kubek termiczny najlepszy do samochodu

W samochodzie powinniśmy szczególnie uważać, z uwagi na to kubek termiczny pasujący do samochodu jest głównie szczelny, wytrzymały i dobrze zachowuje ciepło lub zimno. Kubki termiczne szklane, porcelanowe albo plastikowe są zbyt nieodporne na uszkodzenia, żeby byłby odpowiednie do auta. Ze względu na to najlepszymi kubkami termicznymi do samochodu są te przygotowane tytanu lub ze stali. Takie kubki są trwałe i świetnie zachowują ciepło lub zimno napoju.

Jak wybrać kubek termiczny na prezent

Kupując prezenty z reguły myślimy nad ładnym wyglądem, z uwagi na to w tym zakresie najlepiej sprawdzą się kubki termiczne szklane lub ceramiczne. Szklane kubki posiadają swój charakter, natomiast ceramiczne kubki ogromną ilość pięknych wzorów i kolorów. Choć plastikowe kubki również cechują się szerokim wyborem motywów, nie zalecamy ich na prezent.

Contigo West loop 

Strona używa cookies
Ok