oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Oświetlenie kuchni – aranżacje
Listopad 5, 2016
banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Banery reklamowe: projekt, druk i lokalizacja
Listopad 10, 2016

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zostawiłeś kluczyki na siedzeniu?

Nierzadko zdarza się, że przez dekoncentrację bądź pośpiech zostawimy kluczyki od auta na tylnym siedzeniu czy złamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji warto umówić się ze znawcą niż zabiegać o radę „osoby z ulicy”. Aby odbezpieczyć drzwi do auta, potrzebna jest właściwa wiedza, która wykracza poza zwyczajne ślusarstwo. Nie pragniemy ponadto wyczekiwać na eksperta przez parę godzin. Stąd dobrym wyjściem jest wezwanie firmy, która takimi rzeczami zajmuje się codziennie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce w telefonie zwroty „otwieranie samochodu Gorzów czy „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i odnaleźć stronę naszej firmy.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalność. W danej chwili możemy odblokować którykolwiek zamek wszelkich marek, modeli oraz roczników, także tych z trybem podwójnego ryglowania. Oprócz tego:

 • usuniemy złamany klucz z przewodu zamka
 • usprawnimy lub zamienimy zamek samochodowy i stacyjkę na nowe
 • zregenerujemy zdewastowany lub powłamaniowy zamek
 • skorygujemy stacyjkę – powłamaniową lub zdewastowaną
 • dorobimy klucze do auta
 • dopasujemy stacyjkę lub zamek pod funkcjonujący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego posiadacz zagubił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Co robić w takiej sytuacji?

Otwieranie drzwi od auta przez naszego fachowca może potrwać od kilku chwil do kilku minut. Jest ono całkowicie bezawaryjnie. Inaczej mówiąc – w ogóle nie zostawi żadnych znaków, żadnych uszkodzeń. Cena za odblokowanie samochodu jest omawiana indywidualnie oraz zależy od sposobu, w jaki został zepsuty zamek, miejsca, w którym stoi pojazd oraz marki, modelu i rocznika. Nasz zawodowiec będzie posiadał ze sobą profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jest osiągalna naprawdę szybka pomoc. Warto pamiętać, iż producenci aut projektują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej w ogóle nie powinniśmy samodzielnie próbować dostać się do środka albo wykorzystywać rzeczy znajdujących się „pod ręką”. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które mogą być wykorzystane do reperacji lub zmiany zamka.

Gdy zamek niestety nie działa w poprawny sposób, prawdopodobnie oznacza to, że wyraźnie obtarły się granice kluczyków i zapadek (znajdują się w zamku). Jeśli zastąpimy je nowymi, zamek będzie funkcjonował nadal przez wyjątkowo długi czas – przynajmniej kilka lat. Pilniejszym problemem są awarie mechaniczne powstałe w wyniku próby wtargnięcia do pojazdu. Mino, że zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda kiepsko, takie zamki da się naprawić! Tylko wtedy, gdy zamek jest połamany, powinno się go zamienić na nowy oraz dostosować do posiadanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów mieści w sobie ponadto zmianę osłony do pilota i klucza oraz zamianę mikro wyłączników (microswitch). Co więcej u nas można przełożyć transponder z wadliwego klucza do innego. W takim przypadku uda się zapobiec programowaniu następnych kluczy.

Gdy nie możemy wejść do mieszkania…

Odblokowujemy, wymieniamy lub usprawniamy każdy model zamka. Zarówno od skrzynki pocztowej, jak i te mocno wyszukane – od sejfów. Odblokowujemy drzwi od mieszkań, domów wielorodzinnych, biur, składów i pozostałych pomieszczeń użytkowych w niezawodny, profesjonalny oraz szybki sposób. Nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • skorygujemy bądź zastąpimy zamki w drzwiach w sytuacji wtargnięcia, awarii albo dewastacji
 • ulokujemy pomocnicze zamki w pomieszczeniach
 • otworzymy sejf albo kasę pancerną
 • oferujemy profesjonalną restaurację i przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • poradzimy w obszarze chronienia mieszkań, domów oraz rozmaitych lokali przed złodziejami
 • poradzimy też w zakresie zabezpieczeń komputerowych, niezbędnych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto nam powierzyć awaryjne otwieranie zamków?

W naszym przedsiębiorstwie pracują wyłącznie doświadczeni eksperci, którzy legitymują się właściwymi certyfikatami, kursami oraz szkoleniami realizowanymi przez renomowanych producentów zamków oraz pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (przykładowo zarysowany) żaden zamek lub framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Można korzystać z naszych usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, też w dni „niepracujące” (święta). Zapewniamy błyskawiczny dojazd bezzwłocznie po przyjęciu zgłoszenia o awarii. Świadczymy usługi w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chróścik, Górczyn, Małyszyn, Śródmieście, czy Zakanale oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice, Marwice, Wieprzyce, Jasieniec, Ulim, Łagodzin, Wawrów, Santocko,czy Kłodawa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – Awaryjne otwieranie

Strona używa cookies
Ok