Projektowanie ogrodów z pasją
12 października, 2015
Profesjonalne dochodzenie odszkodowań
10 kwietnia, 2016

Żadna impreza nie obejdzie się bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy muzyce na najwyższym poziomie. Od ponad 10 lat obsługuję takie imprezy jak: imprezy firmowe, studniówki, osiemnastki i wesela. Za każdym razem zgromadzeni goście bawią się do białego rana przy granych przeze mnie utworach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnaste urodziny to niezwykła okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy program imprezy, dobierając muzykę do jego potrzeb. Tuż przed imprezą dostarczam zabawne akcesoria i sprzęt muzyczny, a także zastrzyk pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich wymagań oferuję atrakcyjne ceny i mocne wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . jako DJ wiem, że organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po oprawę muzyczną. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów.

DJ na studniówki

Studniówka to ostatni okazja do świętowania przed ciężką nauką do matury. Należy więc spędzić ją w doborowym towarzystwie przyjaciół i muzyki. Dzięki bogatemu doświadczeniu scenicznemu mam możliwość zorganizowania balu studniówkowego na najlepszym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostarczeniem profesjonalnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy dla firm.

Obsługa imprez firmowych to jedno z najprzyjemniejszych zadań zawodowych. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie zorganizować całą imprezę, od części konferencyjnej, aż po wieczorne tańce w towarzystwie współpracowników. Umiejętności konferansjerskie i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich najważniejszych atutów. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, zorganizuję dla Was imprezę firmową na najwyższym poziomie.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się jeszcze w liceum. Od tamtego czasu ubyło już sporo lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jeśli szukasz DJ, który spełni Twoje wymagania, zadzwoń do mnie.

DJ Toruń – profesjonalne usługi muzyczne w zasięgu Twojej ręki

Strona używa cookies
Ok