Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Oferta firmy angra art w Białymstoku
26 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Czym są akty notarialne i ile kosztuje ich sporządzenie?
28 października, 2016

Oryginalne reklamy na zamówienie

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Profesjonalne opracowywanie kreatywnej reklamy

”Kaczka, znosząca jajka zachowuje się spokojnie. A co robi kura? Gdacze, jak najgłośniej! Pytanie: na jakie jajka większy popyt?” (U. Werner, „Reklama”)

Nasza agencja reklamowa istnieje zaledwie od 2015 roku, jednakże reklamą i jej działaniem na zachowania odbiorców interesowaliśmy się już zdecydowanie wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki wszechstronnej wiedzy oraz doświadczeniu, zdobywanemu wraz z nowymi niebanalnymi projektami, zdobyliśmy wyróżnienie i serdeczność wielu spółek. Co ważne – nadal z nimi współtworzymy oraz radujemy się z naszych wyników. Do naszej firmy przynależą czterej specjaliści, którzy są w stanie uskutecznić każdy wyjątkowy projekt lub przerobić aktualnie istniejący. Świat promocji prężnie się rozkręca, zaś my musimy dotrzymać mu tempa. Dlatego też inwestujemy w sprzęt odpowiedniej jakości, bierzemy udział w zawodowych przeszkoleniach oraz zapoznajemy się z współczesnymi technologiami. Aktywnie umacniamy ekipę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy zatem o naprawdę znaczącej dziś inicjatywie humanitarnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie konsument może wybrać akurat Wasz artykuł czy usługę spośród wielu opcji.

Oklejanie samochodów, tabliczek i szyldów

Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem reklamy na folii oraz oklejaniem nią pojazdów osobowych, dostawczych, branżowych (przykładowo. lawet, ciężarowych czy autobusów), wystaw sklepików każdej specjalności, barów oraz lokali komercyjnych, tabliczek oraz afiszów. Pokrywamy obiekty przy użyciu przeróżnych gatunków folii m.in. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych czy mrożonych. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, więc najpierw konsultujemy z Zainteresowanym dwie zasadnicze rzeczy: 1) materiał, z jakiego ma być wykonana reklama, 2) technikę oklejania. Stosujemy tylko preparaty i urządzenia prestiżowych marek, np. Avery – Surface cleaner. Warto pamiętać, że naklejana reklama jest nie tylko przekaźnikiem informacji, lecz ponadto zabezpiecza lakier przez negatywnymi czynnikami materialnymi (porysowania lub mętnienie). Żeby zobaczyć w jaki sposób wyglądają oklejone folią samochody najlepiej wprowadzić w wyszukiwarkę, np. „oklejanie Białystok” bądź „oklejanie samochodów Białystok”. Jeżeli chodzi o oklejanie wystaw, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie albo kołnierz. Konstruujemy reklamy m.in. na siatkach mesch oraz tkaninach winylowych.

Kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne

Nasza firma zajmuje się ponadto tworzeniem kasetonów reklamowych w formie jednostronnej lub dwustronnej. Instaluje się je naściennie, przy ścianie bądź na słupie. Ogólnikowo odróżnia się trzy rodzaje kasetonów: wytworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Kasetony z profilu aluminiowego wytwarza się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 lub 17 cm. Strona przednia kasetonu to szkło akrylowe. Na nim osadza się zamówioną przez Nabywcę grafikę, np. z folii. Jeśli postanowi zamówić kaseton jednopłaszczyznowy, to reklama będzie zamontowana na jednej stronie, tymczasem na przeciwnej będzie widoczna ocynkowana blacha. Specjalnym rodzajem są kasetony reklamowe z dibondu, inaczej ze specyficznego surowca kompozytowego. Od kasetonu z profilu aluminiowego różni go głównie elegancja wykonania. Wcale nie widać łączeń między bokami a częścią frontową. Płaszczyzna wizualna uzyskiwana jest z wyfrezowanych układów, które następnie podkleja się malowanym tworzywem. Ostatni rodzaj panelu reklamowego – posiadającego lico winylowe – jest instalowany zwłaszcza na elewacjach rozległych galerii handlowych albo sporej wielkości słupach reklamowych. Z tkaniny winylowej można skonstruować naprawdę okazałe kasetony, których wielkość dobiega nawet 200 metrów. Dzięki temu wyjątkowemu budulcowi można zaprojektować choćby najbardziej wyszukane grafiki. Obok wyszczególnionych typów nasza ekipa zajmuje się także budowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Te ostatnie projektuje się w formie napisów przestrzennych albo logotypów, które są rozjaśniane diodami LED. Mogą być wykonane z takich półproduktów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV i taśma aluminiowa. U nas pracują tylko wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy i elektrycy. Wszyscy dysponują adekwatnymi do specjalizacji uprawnieniami.

Oryginalne zewnętrzne reklamy świetlne

W naszej firmie można zamówić niebanalne warianty reklam świetlnych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą sławą, albowiem posiadają niesamowite gabaryty. Z łatwością zatrzymują wzrok ewentualnych odbiorców, nie można przespacerować się blisko nich obojętnie. Najczęściej buduje się je z surowca winylowego, wysoce odpornego na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner nakłada się na uprzednio wzniesioną strukturę bądź przyczepia do oddzielnych uchwytów przytwierdzonych do budynku. Ich istotną dogodnością jest zdolność przymocowania w miejscu nieprzystępnym dla pozostałych typów reklam. Mogą mieć dowolną długość i szerokość – blokuje je jedynie wielkość widocznej na budynku przestrzeni. Reklama świetlna w formie neonu jest jednakowo przyciągająca. Ekscytuje przechodniów niecodziennym skupieniem barw. Nasz zespół z pewnością zaspokoi wymagania chociażby wyjątkowo wymagających Zainteresowanych oraz skonstruować formy z rur niemalowanych, barwionych w masie albo proszkowanych. Zapewniamy wieloletnią żywotność, dostrzegalność ze znacznych odległości i efektowny wygląd.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Oklejanie Białystok

Strona używa cookies
Ok