Nowoczesne taksówki w Gdańsku
Lipiec 1, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Elastyczna siatka do owijarek automatycznych
Lipiec 20, 2016

Woblery reklamowe z kiwakami – ciekawy sposób na wyróżnienie produktów

Ponad 500 lat temu pewien niemiecki mistrz wyszukiwał sposobów na korzystniejsze drukowanie ksiąg. Jan Gutenberg, bo tak się nazywał, opracował oryginalną wersję metalowych czcionek i rozpoczął epokę druku maszynowego. Ten wynalazek przyczynił się znacząco do rozpowszechnienia czytania gazet i książek. Co prawda aktualnie korzystamy już z bardziej nowoczesnych metod drukowania – druku cyfrowego. Niemniej idea jest niezmienna – szybkie i bezproblemowe nanoszenie nieokreślonej wielkości tekstu na papier. Jako doświadczona drukarnia cyfrowa idziemy krok dalej i specjalizujemy się w drukowaniu reklam, metek odzieżowych, biletów, katalogów, ulotek, podkładek na tacki do restauracji, zaproszeń, a nawet woblerów reklamowych. W naszym studiu graficznym samodzielnie opracowujemy wygląd naszych wyrobów, a także oferujemy usługę szybkiego druku dokumentów, dla tych, których wiecznie goni czas. Nasze wydruki, nie dość, że są przystępne cenowo, to jeszcze wyglądają perfekcyjnie. Troszczymy się o wysoką jakość druku i wzorowe wykończenie każdego zamówienia – ku satysfakcji naszych Klientów.

Kilka słów o drukarni

Drukarnia internetowa GrafCraft, to również zainteresowanie studio graficzne i warsztat introligatorski. Po za standardowym drukiem cyfrowym proponujemy naszym Klientom znakomitej jakości wyroby poligraficzne i wyjątkowe projekty graficzne. Jesteśmy zatem kompleksowym warsztatem, który stworzy dla Ciebie reklamę, bilet, podkładkę na tacki, metkę odzieżową, czy zaproszenie ślubne od A do Z. Im bardziej fantazyjny jest Twój pomysł, tym chętniej go zrealizujemy. Pracujemy z klientami indywidualnymi i firmami z całej Polski, które mogą liczyć na ekspresowe usługi i doskonałą organizację zamówień. Głównie realizowane przez nas prace to druk materiałów szkoleniowych, druk biletów z numeracją i perforacją i voucherów oraz druk zaproszeń ślubnych. Mniej standardowymi, aczkolwiek równie interesującymi są takie zadania jak druk podkładek na tacki do baru druk woblerów reklamowych, czy druk metek odzieżowych. Nasze studio graficzne dba także o otoczenie, oferując druk na papierze ekologicznym z recyklingu. Świadczymy usługi poligraficzne dla każdego – dla właściciela restauracji, organizatora koncertu i Pary Młodej.

Woblery reklamowe z kiwakami

Atrakcyjna reklama to podstawa każdego biznesu. Warto więc zainwestować w funkcjonalne woblery reklamowe z kiwakami. Woblery reklamowe to nieduże etykiety wydrukowane w znacznej rozdzielczości. Pokazują one konkretny towar i najczęściej montowane są w jego sąsiedztwie przy pomocy rozciągliwej taśmy z tworzywa sztucznego. Woblery mogą przyjmować jakikolwiek kształt. Przykuwają uwagę Klientów, co jest decydującym krokiem do zakupu konkretnego towaru. Nasza drukarnia cyfrowa przygotuje dla Was projekt woblerów reklamowych, wydrukuje je w głębokim kolorze, zabezpieczy ochronną warstwą lakieru i zapewni dostawę w solidnych pudełkach. Wystarczy, ze zamontujecie je przy określonym produkcie. Po chwili sprzedaż wzrośnie, a Ty będziesz cieszyć się z małej, choć efektywnej formy promocji.

Druk metek odzieżowych

Jesteś producentem odzieży? Potrzebujesz niestereotypowych metek odzieżowych? Dobrze, że zainteresowałeś się właśnie nami, ponieważ oferujemy fachowy druk metek odzieżowych w głębokim kolorze i dowolnym formacie. Metki drukowane są w trybie jedno lub dwustronnym. Możesz dopasować kolor, rozmiar i wzór metki, a my szybko zrealizujemy Twoje zlecenie. Proponujemy różnorakie rodzaje metek. Możemy wydrukować je na estetycznym kartonie z użyciem metody hot stampingu. Dodatkowo możemy je wyposażyć w różnokolorowe sznureczki. Wydrukowane w naszej drukarni internetowej metki nigdy nie utracą koloru ani jakości. To możemy Wam obiecać.

Profesjonalny druk biletów z numeracją i perforacją – sprawdzone metody

Organizacja imprezy to bardzo trudne przedsięwzięcie. Zaklepanie miejsca, przygotowanie sceny i, oczywiście druk biletów z numeracją i perforacją. W naszej drukarni cyfrowej wydrukujemy dla Ciebie bilety w wąskim, jak i szerokim nakładzie. Zaprojektujemy niepowtarzalny design biletu i opatrzymy go logiem, informacjami o evencie poprawną numeracją i perforacją. Taka wejściówka to początek niezwykłej przygody.

Oferta dla zwolenników eko – druk na papierze ekologicznym z recyklingu

Bądźmy szczerzy – zależy nam na przyszłości naszego wspólnego środowiska, zatem sporządziliśmy wyjątkową ofertę druku na papierze ekologicznym z recyklingu dla tych, którzy chcą oddychać czystym powietrzem. Wydrukujemy dla Ciebie dowolny produkt na papierze ekologicznym z recyklingu. Taki papier wyróżnia się lekko szarym odcieniem i fakturą z zauważalnymi włóknami celulozy, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Druk ekologiczny gwarantuje nie tylko lepszą ochronę środowiska, ale także atrakcyjniejsze postrzeganie marki, która zachowuje się odpowiedzialnie. Zadbajmy o świeże środowisko wspólnie.

Praktyczne woblery reklamowe z kiwakami – poznaj nas bliżej i sprawdź co jeszcze możemy

Strona używa cookies
Ok