Pojazdy uprzywilejowane kursy Kursy dla kierowców
Pojazdy uprzywilejowane – kursy, szkolenia, kwalifikacje
25 marca, 2017
kancelaria adwokacka toruń kancelaria toruń kancelaria
Sprawy rozwodowe, karne, finansowe – kiedy jest potrzebna pomoc adwokata?
30 marca, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

skuteczne odchudzanie odchudzanie toruń modelowanie sylwetki

Jak wyszczuplić brzuch?

Idealnie płaski brzuch to fantazja sporej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak i mężczyzn. Rewelacyjnie by było w przypadku, gdyby był wspaniale umięśniony i odrobinę atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, która najbardziej nas obchodzi w czasie aktywności fizycznej oraz przy wcielaniu w życie różnych diet. Te osoby, które bardzo dużo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, mają szansę pochwalić się umięśnionym, gładkim brzuszkiem oraz „dostojnie” maszerują po plaży bądź wyprężają się na leżakach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, ponieważ brzuch jest ową partią ciała, która pociąga płeć przeciwną. Mamy szansę jednakże zobaczyć takie osoby, jakim ogólnie rzecz ujmując nie zależy na przesadzonym negliżu oraz stąd nie pokazują tak entuzjastycznie wyrzeźbionego brzuszka. Nad formą należy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeżeli chcemy leniuchować popołudniami w łóżku zamiast iść na aqua-aerobik albo ćwiczyć w klubie fitness, to na pewno w ogóle nie spełnimy takiego marzenia. Zamiast koronkowego bikini lub kąpielówek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli zakładać okropne kostiumy, tankini ze spódniczką albo szorty oraz koszulkę na ramiączkach. Każdy powtarza: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, satysfakcjonujące efekty da właściwa dieta oraz siłownia. Lecz czy na pewno? Czy jest to naprawdę takie łatwe, jak mawiają osoby z naszego otoczenia? Czy wystarczy dieta zawierająca tylko warzywa oraz owoce, sporą ilość spacerów i co najważniejsze – brzuszków, aby móc chwalić się wszem i wobec zjawiskowym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie krótko mówiąc nie opiera się jedynie na wymienionych tradycyjnych rzeczach, lecz ponadto na genetyce, a mianowicie skłonnościach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Mówiąc w skrócie nie możemy „spalić” tkanki tłuszczowej tylko w jakimś rejonie, niezbędny jest kompletny trening całego ciała. Tłuszczyk magazynowany w ciele spala się równomiernie, innymi słowy – w każdej części ciała proporcjonalnie do zawartości komórek lipidowych. Odchudzanie zachodzi holistycznie, dotyczy całego ciała, zaś materiały promocyjne, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, najzwyczajniej w świecie zmyślają. Ważną rolę odgrywa tu genetyka, bowiem pewne osoby mają mocniejsze skłonności do magazynowania tłuszczu wyłącznie przez to, że ich rodzice oraz pozostałe osoby z rodziny, także miały z tym ogromny kłopot. Podczas robienia wyłącznie samych brzuszków na sto procent wcale nie pozbędziemy się nieestetycznych fałdek, bo w tymże okresie będziemy wyczerpywać ograniczoną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch utwardzają mięśnie w przygnębiającej nas okolicy i po jakimś czasie czasami może się okazać, że posiadamy tam dużo więcej centymetrów aniżeli przewidywaliśmy. Mięśnie rozrosną się (wytworzy się nam pewne podparcie), natomiast tłuszcz pozostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Prócz zharmonizowanej diety i wysiłku generalnego (a więc aktywności działających w interesie wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie tylko wskazanej grupy), mamy możliwość zaczerpnąć z fachowego odchudzania w salonach kosmetycznych. Krótko mówiąc nie chodzi tutaj jednakże o to, by dniami i nocami dawać się masować jakimiś niezwykłymi urządzeniami…i wybaczyć sobie obydwie sprawy wypunktowane powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą wymieszane – zdrowa dieta, dużo ruchu i zabiegi kosmetyczne, jakie ujędrnią skórę, ograniczą cellulit, wygładzą fałdki w miejscach, na które dieta i ruch nie mogą nic zaradzić.

Ostatnio takim rewelacyjnym sposobem na wysmuklenie sylwetki jest między innymi liposukcja bez skalpela za pomocą nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu możemy sprawnie wyeliminować tkankę lipidową z decydujących obszarów, np. na boczkach. Chodzi tu ogólnie rzecz ujmując nie tylko o wyjątkowe wymodelowanie ciała po pierwszym zabiegu, ale usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej. Specjalna głowica wciąga kolejne fałdy skóry, natomiast fale dźwiękowe rozbijają komórki lipidowe. Są one później wyrzucane z organizmu poprzez limfę, natomiast w kolejnym etapie – poprzez wątrobę. Mamy szansę także zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia stan skóry, jej sprężystość, modeluje figurę, likwiduje cellulit i zmniejsza miejscową tkankę lipidową. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa bynajmniej nie tylko na komórki tłuszczowe, ale także na mięśnie. A dokładnie: aktywuje skórę właściwą, tkankę pod powierzchnią skóry oraz muskuły, ażeby szybko oraz skutecznie wymodelować ciało. Tłuszcz ma formę upłynnioną, bowiem wpływają na niego fale radiowe. A ta okoliczność sprawia, że nasza bariera ochronna oraz mięśnie są intensywnie rozgrzane. Owym urządzeniem można też redukować intensywność zmarszczek naokoło oczu oraz ust, jak i kształtować owal twarzy. Mnóstwo osób decyduje się również na innowacyjne zabiegi z zastosowaniem endermologii, przykładowo na masaż próżniowy. To pewnie najpopularniejsza możliwość, bo trzeba ubrać specjalny kostium, natomiast kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „przesuwa się się” po owym ubiorze.

Jeśli zainteresował Cię owy tekst, poszukujesz odpowiedniego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuchu, to kliknij w odnośnik obok – odchudzanie Toruń – a może odnajdziesz akurat to czego poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok