Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm
Bezpłatna wizytówka w katalogu dla Twojej firmy
15 marca, 2017
Tonery do drukarek Lublin - Tonery lublin - tusze Lublin - zamienniki do drukarek lublin
Gdzie kupić tusze i tonery do drukarek?
17 marca, 2017

Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w ekspresowy, lecz czasem niezmiernie drogi sposób, walczyć z wadami ciała. Wypełnianie zmarszczek, usuwanie blizn, natychmiastowe odchudzanie, modelowanie ust lub redukowanie cieni pod oczami – to tylko niektóre z grona niezwykłych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki nowoczesnym technikom można skutecznie walczyć z oznakami mijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet bruksizmem. Ludzi ciągle przyciąga temat długotrwałej młodości i wspaniałego ciała. Jakie zatem zabiegi przygotowała dla nas medycyna estetyczna?

Pobudzanie naturalnych mechanizmów naprawy skóry

Jednym z oryginalniejszych zabiegów z działu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się zwartość skóry i jej jędrność. Blizny i nierówny koloryt po paru zabiegach de facto są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które pragną polepszyć kondycję skóry, ujednolicić jej koloryt oraz zredukować zmarszczki, z całą pewnością będą usatysfakcjonowane. Na rezultaty wcale nie musimy albowiem miesiącami czekać. Mobilizacja wewnętrznych powłok skóry pozwala na wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen zdaje egzamin w złożonym leczeniu łysienia, redukcji blizn pozabiegowych i redukcji widoczności rozstępów. W czasie zabiegu skóra jest nakłuwana, natomiast do jej wnętrza wprowadzane są mieszanki aktywne, m in. osocze bogatopłytkowe. Komórki skóry są zachęcane do głębokiej regeneracji.

Dzięki medycynie estetycznej można leczyć otyłość

Życie w ciągłym pośpiechu, używki, stresująca praca oraz sporo innych składników wpływa na pojawienie się zbędnych kilogramów. Można jednoznacznie potwierdzić, iż nadwyżka tkanki tłuszczowej jest poważnym problemem współczesnego świata. To nie wyłącznie przedmiot natury kosmetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Ciało przyjmuje bardzo syte pokarmy oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich całkowicie zagospodarować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna koncentrować tkankę lipidową pod powierzchnią skóry, natomiast jeśli jest jej już nazbyt wiele, zaczynamy mieć komplikacje z krążeniem, aktywnością fizyczną itp. Tężyzna fizyczna zdecydowanie się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim problemom, a badaczom udało się skonstruować sporą ilość zabiegów, jakie mają za zadanie zredukowanie zmagazynowanej tkanki lipidowej. Odchudzanie możemy rozpocząć od takich zabiegów, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Trwała redukcja cellulitu

Jeśli pragniemy pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, nieładnych grudek pod skórą i wymodelować ciało, to świetne wyniki zaraz po kilku zabiegach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie specjalistyczne głowice. Wydajność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, które trafiają w głąb ciała oraz uszkadzają tkankę tłuszczową. Dodatkowa głowica służy do drenażu limfatycznego, co oznacza, iż uwolnione komórki lipidowe migrują przez limfę do wątroby, a w rezultacie są wydalone z organizmu. Ta prekursorska technologia wykorzystuje naturalne procesy powstające w ciele. Zabieg nie powoduje bólu, wygodny oraz nie wymaga wdrożenia żadnych narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? Przede wszystkim po pierwszej sesji można stracić orientacyjnie 2-4 cm w obrębie ciała. Żeby otrzymać jeszcze pozytywniejsze efekty należy wykonać od 4 do 6 terapii, stosować racjonalną dietę i wypijać prawie 2 litry wody niegazowanej dziennie. Po wizycie w niektórych przypadkach może uwidocznić się zaognienie skóry, które mija zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Kompleksowe wyszczuplanie dzięki technologii Maximus

Uzyskanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się wyłącznie ze zwalczaniem zbędnych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich biorą udział osoby z nadwagą, wcale nie pokazują nam co w istocie ma miejsce ze skórą. A prawda jest taka, że traci ona elastyczność, uwidaczniają się blizny, a niekiedy spore obszary obwisłej skóry (często na brzuchu). Zamiast drastycznej kuracji trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu możemy ulepszyć kształt sylwetki i równocześnie zadbać o skórę. Silna mobilizacja naskórka, skóry właściwej i mięśni redukuje liczbę komórek tłuszczowych, poprawia jędrność skóry, ma działanie odmładzające, usprawnia krążenie krwi i minimalizuje zmarszczki. Zabieg trzeba najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, ażeby osiągnąć zadowalające rezultaty. Przeprowadza się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu urządzeniu mamy możliwość dodatkowo zmniejszać zmarszczki dookoła ust i kształtować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka wykorzysta miniaturową głowicę, jaka delikatnie uderzy w centrum problemu. Natychmiast po pierwszej sesji daje się zauważyć zredukowanie zmarszczek oraz bardziej zauważalne policzki. Jeżeli chcemy otrzymać spektakularny wynik w wyjątkowo szybkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Razem z z nadwagą może towarzyszyć nam poczucie ciężkości kończyn oraz opuchnięcia. Niniejsza dysfunkcja jest zazwyczaj zaniedbywana w wywiadzie z lekarzem albo kosmetyczką (przed terapią). A przecież możemy się uwolnić także od takiego defektu. Dzięki Endermologii LPG czy kuracji Icoone bez wątpienia polepszy się nasz komfort życia. Ich leczenie bazuje na usuwaniu płynów tkankowych oraz poprawieniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji znajdziesz tu – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok