Tonery do drukarek Lublin - Tonery lublin - tusze Lublin - zamienniki do drukarek lublin
Gdzie kupić tusze i tonery do drukarek?
Marzec 17, 2017
Układanie kostki brukowej i kamienia ogrodowego Profesjonalne usługi brukarskie
Kostka brukowa – układanie, producenci, charakterystyka
Marzec 19, 2017

Zalety nowoczesnej depilacji laserowej

Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus

Depilacja laserowa – prekursorski sposób na pozbycie się zbytecznego owłosienia

Maszynki oraz kosmetyki do golenia, kosmetyki zatrzymujące wzrastanie włosków, depilacja woskiem – to zapewne najczęstsze zwyczaje usuwania nadmiernego owłosienia. Czy są one wydajne? Zapewne zdają egzamin na kilka bądź kilkanaście dni, jednak po tymże czasie czynność dobrze jest powtórzyć. I to naturalnie jest główny argument wynalezienia depilacji laserowej – mianowicie sposobu usunięcia owłosienia już na zawsze. W zasadzie nie jest to projekt nowy, bowiem dopiero co wiele osób umawiało się na terapię z wykorzystaniem Light Sheer Duet. Dziś najmodniejszym oraz najekonomiczniejszym laserem jest Palomar Vectus, który dużo szybciej usuwa owłosienie nawet z rozległych partii ciała. Badacze, którzy zbudowali, a zaraz potem wprowadzili do obiegu oba lasery diodowe, za drugim razem zamontowali bardziej homogeniczną wiązkę świetlną. Takie rozstrzygnięcie umożliwiło podniesienie wydajności terapii, ograniczenie czasu jego wykonywania oraz zredukowanie tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem i mamy możliwość ją z całą pewnością używać do okolic intymnych, skóry szczególnie wrażliwej albo oliwkowej. Mają możliwość się na niego zdecydować osoby, które mają przebarwienia skóry, reagują alergicznie na kosmetyki do depilacji lub posiadają słabe naczynka krwionośne. Palomar Vectus to medyczny laser diodowy, który zdobył sporą ilość ekskluzywnych nagród. Co istotne, wcale nie wywołuje żadnych efektów ubocznych.

Zwykle potrzeba od 3 do 5 sesji, by zupełnie usunąć wszystkie włoski. Jeżeli wybierzemy kilka partii, np. nogi oraz stopy za jednym razem, wtedy kosmetyczka jest w stanie to zrealizować w czasie pojedynczej konsultacji. W sumie ilość zabiegów jest uzależniona od typu owłosienia oraz poziomu, na jakim znajduje się włosek. Pierwszy zabieg usuwa włoski bardzo zauważalne, najciemniejsze, które są w finalnej fazie wzrostu. Krótko mówiąc nie wszystkie zwyczajnie dorastają równolegle, stąd też laser niszczy blisko 30 % owłosienia za pierwszym razem.

Czy depilacja laserowa na pewno gwarantuje fantastyczne efekty?

Z całą pewnością są one o wiele lepsze niżeli w przypadku depilacji pozostałymi metodami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, natomiast w ciągu życia są w stanie pojawić się jedynie indywidualne włoski (np. w wyniku w wyniku przyjmowania niektórych leków). Panie, które zdecydowały się na ów zabieg oraz umieszczają swoje wypowiedzi na forach w 99% są zadowolone z efektów. Szczególnie, że jest to skuteczna technika na wrastające włosy. A konkretnie? Zgubnym skutkiem nieuważnych depilacji bądź najzwyczajniej w świecie podatności są nieduże ranki na skórze, zaczerwienione grudki czy krostki. Potrafią też dać się zauważyć stany zapalne, a wówczas wizyta u medyka jest nieraz konieczna. Włoski wcale nie mogą przebić się przez skórę oraz zostają w niej. W meszku włosowym zaczyna kumulować się ropa, zaś następnie powstają blizny. Depilacja laserowa jest wyłączną opcją, by poradzić sobie z niniejszym kłopotem.

Przed pierwszym zabiegiem kosmetyczka przykłada do skóry aparat SkinTel. Jego celem jest wykonanie analizy włosków i przystosowanie mocy wiązki świetlnej. Lasery starszej generacji w ogóle nie mają takiej możliwości, z tego względu przed konsultacją trzeba sprawdzić, jakim sprzętem dysponuje określony salon. Innowacyjny skaner analizuje wiele paramentów za jednym razem, m.in. koloryt oraz zwartość włosów. W ogóle nie musimy się niepokoić, iż urządzenie będzie wywoływało ból albo powstaną poparzenia.

Plusy depilacji laserowej

Jako największy plus należy uznać wygospodarowany czas, bo nie trzeba już więcej korzystać z kremów do golenia po depilacji laserowej. Wystarczy pamiętać o higienie tak, jak realizowaliśmy to przez cały ten czas. Nie trzeba również fundować sobie dodatkowych golarek, inwestować w luksusowe urządzenia używane w domach, trudzić się z ogrzewaniem wosku i dyskomfortem. Kobiety wolą epilację ze względów czysto użytecznych. Mają szansę zwyczajnie powędrować na plażę w stroju kąpielowym, w ogóle nie muszą wstydzić się rzadkich wystających włosków ani krosteczek. Można cieszyć się delikatną i miękką skórą! Dużym walorem dla kobiet depilujących bikini jest szansa znieczulenia niniejszego niezmiernie wrażliwego miejsca. Chłodzący żel minimalizuje siłę odczuwania następujących impulsów emitowanych przez laser. Do kolejnych plusów trzeba zakwalifikować brak powikłań po wizycie (warto niemniej zapoznać się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest najczęściej niezwykle drogie, dlatego warto przeszukać lokalne oferty i stwierdzić czy przypadkiem któryś salon nie wprowadził zniżek.

Ciekawostki

W trakcie trzeciej zabiegu laserem terapeutycznym Palomar Vectus możemy usunąć blisko 90% włosów

Z wykorzystaniem Palomar Vectus mamy szansę usuwać włoski choćby na dobrze opalonej skórze

W 1997 roku powstał laser aleksandrytowy, za pomocą którego można było minimalizować zbędne owłosienie

Możemy wyodrębnić cztery warianty laserów, stosowanych dzisiaj na potrzeby depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny i neodymowo yagowy.

Jeśli zaciekawiła Cię depilacja, kliknij w link i zobacz najczęstsze pytania.

Strona używa cookies
Ok